Одеська спортсменка Анна ІЛЬІНА візьме участь в чемпіонаті Європи у стрільбі з пневматичної зброї у Вроцлаві, який є одним з етапів відбору на Олімпійські ігри.

У змаганнях серед юніорів на цьому Євро візьме вихованець Одеської обласної школи Іван ТКАЛЕНКО (2005, тренери – Ірина ВИНОГРАДОВА, Світлана СКАЧКО), який змагатиметься у стрільбі з пневматичної гвинтівки

НАЙБЛИЖЧІ ПЛАНИ

Отже, Анна ІЛЬІНА (тренери – Костянтин ДЗЮБА, Ірина ВИНОГРАДОВА), яка на січневому чемпіонаті України завоювала дві золоті медалі, на чемпіонаті Європи побореться за одну з двох ліцензій у стрільбі з пневматичної гвинтівки (10 м). Змагання в цьому виді відбудеться 29 лютого – 1 березня. Також одеситка візьме участь у командному турнірі, а також у змішаній категорії – у цьому ж виді зброї.

На чемпіонаті Європи-2018 зі стрільби з пневматичної зброї Анна ІЛЬІНА завоювала дві бронзові медалі.

ilyina Euro 2

КАЛЕНДАР ЗМАГАНЬ

23.02-02.03. Чемпіонат Європи зі стрільби із пневматичної зброї. Вроцлав (Польща)

Ліцензійний турнір (2 квоти)

15-26.03. Кубок світу. Нью-Делі (Індія)

18-25.05. Чемпіонат Європи. Пльзень (Чехія)

Ліцензійний турнір (по 2 квоти в 2-х видах)

СИСТЕМА ВІДБОРУ

Володарі олімпійських ліцензій (ліцензії іменні) в кульовій стрільби визначаються на окремих змаганнях (чемпіонаті світу-2019, етапах Кубках світу та континентальних змаганнях).

Анна ІЛЬІНА змагається за ліцензії у двох видах: у стрільбі із пневматичної гвинтівки та з малокаліберної гвинтівки з трьох положень.

Ilina Rio

У одеської спортсменки ще три змагання, на яких вона може завоювати ліцензію.

Перше з них ­- чемпіонат Європи у стрільбі з пневматичної зброї, а на континентальному відборі у Пльзені (18-25.05) Анна боротиметься за ліцензії відразу у двох видах: у «пневматиці» – 2 квоти, у «малокаліберці» - 1.

Станом на 20 лютого у «пневматиці» відібралися 22 спортсмени (4 з Європи), в другому виді – 23 (11).

Також по одній ліцензії в кожному з видів будуть віддані за світовим рейтингом, ще до дві розподілить Міжнародний олімпійський комітет.

ОЛІМПІЙСЬКІ ЛІЦЕНЗІЇЇ

Станом на 20 лютого спортсмени Одеської області завоювали три олімпійські ліцензії: Ірина МАЛОВІЧКО (стендова стрільба), Анастасія ЛИСЕНКО (важка атлетика) та Анжеліка ТЕРЛЮГА (карате).

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live