Вихованці одеської КДЮСШ №1 завоювали чотири медалі, з яких дві золоті, на чемпіонаті України у вікових групах, який завершився в Харкові.

Збірна Одеської області у складі Софії АЛАРОВОЇ, Діани КЛЮЧНИК, Тетяни КУКНЕРІК та Катерини КУЛЕШОВОЇ стала переможницею командного турніру, причому одеситки випередили збірну Харківської області лише на 0,43 бала (156,89 проти 156,46).

Також одеситки завоювали ще три медалі в індивідуальних стрибках.

Серед дорослих срібною призеркою стала Діана КЛЮЧНИК (55,77), бронзовою – Надія ЛОБАЧ (53,33). На 5-му місці фінішувала Тетяна КУКНЕРІК (48,78).

UkrChamp 06

Чемпіонкою України серед юніорів (2004-2007) стала 13-річна Софія АЛАРОВА (52,83), яка випередила Поліну Переверзєву з Харкова на 1,48 бала. На 6-му місті – ще одна одеситка - Каріна ЗАНФІРОВА (47,06).

Підготували спортсменів до змагань: Регіна БРАЇЛОВА, Віктор СИЛЮТІН, Лілія ДОРОГАНЧУК та Юлія МІЛОВА.

Наступний старт у одеських батутистів – етап Кубку світу, який запланований 23-25 квітня в Брешії (Італія).