12-річна вихованка СК «О-Кан» Аліна ФОКІНА стала переможницею міжнародного віртуального турніру з карате «10. INT. BEST FIGHTER KARATE CUP 2020». Всього в турнірі брали участь 263 спортсмени з 31-ї країни.

Аліна ФОКІНА (тренер - Надія АНТОНОВА) стала першою в категорії «до 13 років». У фіналі Аліна за виконання ката «Анан Дай» отримала оцінку 23,6, у французької спортсменки Луізи Сапе – 22,5. В категорії «до 14 років» одеська каратистка стала третьою.

Fokina final 1

Нагадаємо, що календар всеукраїнських змагань з карате й досі невідомий, а міжнародні – відбудуться лише навесні наступного року.

Навесні цього року юні одеські каратистки завоювали купу медалей на віртуальних турнірах: Максим ВЄЧКАНОВ (СК «Okinawa», тренер – Олексій КОНОВАЛОВ) – дві золоті та дві бронзові, Дар’я ХОЛОДНЯК – золоту, а Аліна ФОКІНА (обидві – СК «О-Кан») – золоту та срібну.