Спортсменка южненського ФСК «Хімік» Марія ЗЕНКІНА стала срібною призеркою чемпіонату світу (U-17) зі спортивної боротьби, який відбувся в Римі.

ШЛЯХ ДО СВІТОВОГО СРІБЛА

В категорії «до 73кг» на шляху до фіналу підопічна Володимира ВЕРЕМІЙЧУКА взяла верх над хорваткою Міллою Анделіч (4:0), над німкенею Лоттою Енгліч (5:2) і японкою Макото Комадою (4:0), але у фіналі поступилася індійській борчині Пріє Пріє.

Zenkina World 01

Рим. Марія ЗЕНКІНА після перемоги над японкою Макото Комадою, яка забезпечила їй медаль чемпіонату світу

КОМАНДНИЙ УСПІХ

Жіноча збірна України - третя в командному заліку на чемпіонаті світу (U17). Загалом дівчата здобули 5 медалей (1 золоту, 1 срібло, 3 бронзи).

ДОСЯГНЕННЯ-2022

Це вже третя медаль Марії на великих міжнародних змаганнях цього року: у травні вона стала переможницею Всесвітньої Гімназіади, а в червні - бронзовою призеркою чемпіонату Європи (U-17)