Веслувальниця южненського ФСК «Хімік» Анастасія ТОДОРОВА стала переможницею Кубку світу в Сегеді.

26-річна спортсменка стала першою в олімпійському виді програми – перегонах байдарок-четвірок на олімпійській дистанції 500 м разом з Марією Кічасовою-Скорик, Людмилою Кукліновською, які представляють Полтавщину, а також з Марією Повх з Волині. Переможний результат у фіналі склав 1.33,86 (при попутному вітрі 1 м/с). В попередньому заїзді українки також перемогли і напряму вийшли у фінал (1.34,70).

Khimik Szeged 05

27 вересня. Сегед. Екіпаж збірною України - переможець Кубку світу (Анастасія ТОДОРОВА - друга зліва)

Також Анастасія виступала в двох інших видах програми: в олімпійській «байдарці-двійці, 500» вона фінішувала восьмою в новоствореному екіпажі, разом з Діаною Танько (Полтава) – 1.44,58, в «байдарці-двійці, мікст, 200 м» з Кирилом Черноморовим – южненська спортсменка у фінал не вийшла.

Ще одна спортсменка, яка представляла Одеську область на цих змаганнях – Юлія КОЛЕСНИК (ФСК «Хімік») посіла 4-е місце в «каное-двійці» на дистанції 200 м разом з Анастасією Четверіковою із Житомира.

Khimik Szeged 00

27 вересня. Сегед. Кубок світу. На дистанії фіналу - Юля КОЛЕСНИК (на 1-му номері)

Це був перший і єдиний в цьому році міжнародний старт збірної України, яку очолює вихованець ФСК «Хімік», дворазовий олімпійський чемпіон Юрій ЧЕБАН. Українські веслувальники завоювали 8 медалей (3 золоті, 2 срібні та 3 бронзові) і посіли 6-е місце в медальному заліку.

Нагадаємо, що Анастасія ТОДОРОВА і Юлія КОЛЕСНИК, які захищають кольори ФСТ «Динамо», є кандидатами на участь в Олімпіаді-2020. На Олімпіаді в Ріо-2016 Анастасія посіла 4-е місце в двох видах програми.