Олімпійський чемпіон зі стендової стрільби Микола МІЛЬЧЕВ переміг на етапі Кубку світу, який триває в Каїрі. Це третя перемога спортсмена на етапах Кубку світу (перша була саме в Каїрі, в 2009-му).

ШЛЯХ ДО ПЕРЕМОГИ

У фінальній одеський спортсмен вибив 54 мішені із 60-ти, випередивши на 1 бал данця Йеспера Хансена.

В фінал Микола МІЛЬЧЕВ потрапив після перестрілки, в якій суперничав ще з трьома спортсменами. В кваліфікації одесит спортсмен розбив 120 мішеней із 125-ти, як і ще три учасники. Ще п’ять стрільців мали по 121-й мішені, чим забезпечили собі потрапляння у фінальну топ-6. А одеситу треба було в перестрілці поборотися за останню путівку у фінал, що він з успіхом і зробив – 8 розбитих мішеней із 8-ми.

В фіналі після першого туру вибування олімпійський чемпіон ділив 2-4-е місця – 18 з 20-ти. Далі Микола МІЛЬЧЕВ постійно йшов в трійці лідерів, а після того, як спортсменів залишилося троє, він вийшов на 1-е місце – 36 із 40, випереджаючи конкурентів на 1 бал. І чемпіонську позицію не віддав, продемонструвавши відмінну готовність і міцні нерви.

Win WC Egypt 02

Перед останньою серією одеський стрілець випереджав данця на одну мішень. Суперник не промахнувся – 4 із 4-х, але й одесит теж був влучним. Отже, через п’ять років (після успіху в березні 2016-го на Кіпрі) олімпійський чемпіон святкує перемогу на етапі Кубку світу. В тому ж 2016-му, нагадаємо, Микола МІЛЬЧЕВ став 4-м на Олімпійських іграх в Ріо, а в жовтні, завоював срібло фіналу Кубку світу в Римі.

Представляє Микола МІЛЬЧЕВ ФСТ "Колос" і Центр олімпійської підготовки в Новій Долині.

МАЛОВІЧКО – В ТОП-10

Вихованка Миколи МІЛЬЧЕВА, володарка олімпійської ліцензії Ірина МАЛОВІЧКО зупинилася в двох кроках від потрапляння у фінал, розбивши 113 тарілок. У підсумку 9-е місце.

Відзначимо, що для стендовиків це був перший міжнародний старт за останній календарний рік. Останній – був у березні на Кіпрі

ОЛІМПІЙСЬКА ЛІЦЕНЗІЯ

У Миколи МІЛЬЧЕВА ще залишається шанс відібратися на свою п'яту Олімпіаду. Ліцензійний чемпіонат Європи відбудеться у травні в хорватському місті Осієк.

Нагадаємо, що Микола МІЛЬЧЕВ з 2016-го року очолює відділення НОК України в Одеській області.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live