Пресслужба відділення НОК України в Одеській області провела великий обсяг роботи та підготувала для вас матеріали про спортсменів регіону, які претендують на олімпійські ліцензії. Нагадаємо, що станом на 1 січня 2020 року іменні ліцензії завоювали два наших спортсмени – майстер стендової стрільби Ірина МАЛОВІЧКО та важкоатлетка Анастасія ЛИСЕНКО.

КОЛО ПРЕТЕНДЕНТІВ

Отже, в тій чи іншій мірі, на олімпійські ліцензії претендують 20 спортсменів Одеської області, які представляють 12 видів спорту: Анжеліка ТЕРЛЮГА, Аніта СЕРЬОГІНА, Анастасія СТЕПАШКО (всі - карате), Анастасія ТОДОРОВА, Юлія КОЛЕСНИК (обидві – веслування), Анна ІЛЬІНА (кульова стрільба), Микола МІЛЬЧЕВ (стендова стрільба), Василь МИХАЙЛОВ (вільна боротьба), Владлен КОЗЛЮК, Микола КРИСОВ (обидва – греко-римська боротьба, до 97 кг), Цотне РОГАВА (бокс), Андрій ЯГОДКА та Олена КРАВАЦЬКА (обидва – фехтування), Олександр ГОРДІЄНКО (дзюдо), Даяна ЯСТРЕМСЬКА (теніс), Роман КОКОШКО (легка атлетика), Вадим НАУМЕНКО, Юрій КОСЯН, Анастасія ХОМІНА (всі – плавання), Денис НОСКОВ (баскетбол 3х3).

Інформацію стосовно баскетболу 3х3 надали головні тренери збірних України Олег ЮШКІН (чоловіки) та Володимир ХОЛОПОВ (жінки).

Стосовно шансів ми, на сьогоднішній день можемо говорити лише про Анжеліку ТЕРЛЮГУ, яка зараз йде на 1-му місті в олімпійському рейтингу (серед спортсменок категорії «до 55 кг»), і відповідно має високі шанси на отримання олімпійської путівки. Рейтинг отримає остаточний вигляд після проведення 6-ти турнірів, останнім з яких стане чемпіонат Європи (25-29 березня).

tokyo medals 1

БЕЗ ТРОЯНОВСЬКОГО

Нажаль, Одеська область не дорахувалася одного потенціального кандидата на участь в Олімпійських іграх – вихованець СДЮШОР «Динамо» Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ, про успіхи якого детально розповідав наш сайт, з 1 січня 2020 року виступає за Дніпропетровську область. Чому так вийшло? Це тема окремої розмови.

Нагадаємо, що Ігор в минулому році був близький до того, щоб відібратися на Ігри-2020, показавши дистанціях 100 та 200 м батерфляєм результати 52,73 та 1.57,78, при олімпійських нормативах - 51,96 та 1.56,48 відповідно. Найближчий ліцензійний старт – «Euro meet» в Люксембурзі, який відбудеться 24-26 січня. На ньому також візьме участь ще один вихованець Олександри КУРБАНОВОЇ – 16-річний Вадим НАУМЕНКО.

НАЙБЛИЖЧІ ПЛАНИ

Про систему відбору в кожному з видів спорту та шанси наших спортсменів ми розповімо детально на нашому сайті, а поки про найближчі плани наших спортсменів. В січні відбудуться змагання з усіх видів спорту, де задіяні наші кандидати, за виключенням баскетболу 3х3 та стендової стрільби. Перші змагання, на якому пройде безпосередньо олімпійський відбір, вже у лютому – це чемпіонат Європи у стрільбі з пневматичної зброї, де виступатиме Анна ІЛЬІНА.

27-31 січня на етапі Кубку світу в Римі візьме участь важкоатлетка Анастасія ЛИСЕНКО, яка вже зосереджена на Олімпійських іграх.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live