20-річний Максим МОЛОДАН став бронзовим призером міжнародного турніру «Босфор» (категорія «Еліта»), який відбувся в Стамбулі з 16-го по 21-е березня. Турнір зібрав близько 200-т боксерів з 23-х країн.

ШЛЯХ НА П'ЄДЕСТАЛ

Упродовж турніру уродженець Андріївки Білгород-Дністровського району Одеської області, який представляє ФСТ «Колос», переміг Мухамеда Багієва з Киргизії (4:1), Ерола Ялчина з Туреччини (5:0), срібного призера Олімпійських ігор-2016 Лоренцо Сотомайора - уродженця Куби який представляє Азербайджан (3:2), а в півфіналі роздільним рішення суддів програв іншому представнику Азербайджану Соркану Алієву (2:3).

CЕНСАЦІЙНА ПЕРЕМОГА

Сенсаційна перемога вихованця Ігоря ЮРЕСКУЛА над Сотомайором була в центрі уваги офіційного сайту Європейської боксерської конфедерації, яка окремо зупинилася на цьому поєдинку:

«Бронзовий призер чемпіонату світу з боксу серед молоді-2018 Максим Молодан, який використовує цей сильний елітний турнір для збільшення свого міжнародного досвіду, перевершив очікування. Його розумної тактики вистачило, щоб перемогти титулованого боксера. Сотомайор є найбільшим «скальпом» у його списку поєдинків».

Molodan Bosphorus 06 3Ігор ЮРЕСКУЛ, тренер Максима МОЛОДАНА:

- Максим спеціально не готувався до поєдинку з Сотомайором. Скажу чесно, ми навіть не робили акцент на персоні його супротивника та його численних титулах. Втім, тим більш значимою є ця перемога, якою ми, звичайно, дуже пишаємося. Виграш у Лоренцо Сотомайора – безперечно, важлива сходинка на шляху до міжнародного визнання (fbu.org.ua).

ПІДСУМКИ ТУРНІРУ

Всього збірна України, яка була представлена спортсменами молодіжному складу, завоювала у Туреччині чотири бронзові нагороди. Це був етап підготовки команди до чемпіонату Європи (U-22), який відбудеться в травні-червні в Італії (дата і місце проведення уточнюються)