Спортсменки Одеської обласної федерації карате завоювали 2 медалі (1 золоту, 1 срібну) на турнірі серії К1 «Прем’єр-ліга», який відбувся в Каїрі (на фото: Переможниця турніру Аніта СЕРЬОГІНА).

ПІДСУМКИ

Спортсменка із Чорноморська, учасниця Олімпійських ігор-2020 Аніта СЕРЬОГІНА (тренер – Олександр ТОНКОШКУР) стала переможницею в категорії «до 61 кг», а Анастасія СТЕПАШКО (тренер – Ігор НЕГАТУРОВ) завоювала срібну медаль в категорії «+68 кг».

«ЗОЛОТА» АНІТА

В категорії «до 61 кг» Аніта перемогла Селін Потьєз (Бельгія) – 4:0, Каніні Муллі (Кенія) – 5:0, Йоханну-Анну Нільссон (Швеція) – 2:0, у вирішальному поєдинку - канадку Хайа Джумаа – 4:0.

Для Аніти це 25-а медаль, 7 з яких золоті, на великих міжнародних змаганнях (10 – чемпіонат Європи, 10 – Прем’єр-ліга/ Кубок світу, 2 – серія А, по 1 – Європейські ігри, Всесвітні ігри, чемпіонат світу)

На етапах серії К1 «Прем’єр-ліга» це друга перемога каратистки із Чорноморська (перша в 2017-му – в Дубаї). Також вона здобула звитягу на турнірі такого ж статусу в 2014-му році (Ласко, Словенія) – тоді змагання називалися «Кубок світу Карате 1».

PL Kair 012

PL Kair 013

«СРІБНА» АНАСТАСІЯ

В категорії «+68 кг» Анастасія взяла верх над Хабібою Хельмі з Єгипту (3:2), Полін Бонжур зі Швейцарії (2:1), Офелі Мулоло із Бельгії (2:0) і в півфіналі над ще однією представницею Єгипту Шаабан Окілою (4:3). Цікаво, що у фіналі одеситка сперечалася з ще однією господаркою змагань – Сохілою Абуісмаїл, але цього разу поступилася (1:2).

Для Анастасії це 8-а медаль на великих міжнародних змаганнях (5 – Прем’єр-ліга, 3 – серія А). Останнього разу Анастасія підіймалася на п’єдестал майже три роки тому (21.09.2018 на турнірі серії А в Чилі).

PL Kair 004

PL Kair 003

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live