Більше 800-т спортсменів України і Молдови взяли участь у 5-му міжнародному турнірі з карате «Каtana Cup», який відбувається в Чорноморську. Турнір урочисто відкрився у суботу в палаці спорту «Юність».

Katana Cup site 06

ПЕРШИЙ ЮВІЛЕЙ ПОПУЛЯРНОГО ТУРНІРУ

5-й міжнародний турнір «Каtana Cup», який входить в серію Прем’єр-ліги УФК, мав відбутися ще в 2020-му році, але через коронавірус кілька разів переносився і нарешті стартував – наприкінці серпня, а не в звичний для себе час, під час святкування дня міста – в середині квітня. Отже, перший маленький ювілей турніру, який користується заслуженою повагою серед учасників.

Відкрили історичний «Каtana Cup» наймолодші учасники – в п’ятницю за нагороди боролися спортсмени віком від 6-ти до 9-ти років: в ката і куміте.

Крім призів від організаторів, чемпіони та призери в особистих категоріях отримали подарунки і від відділення НОК України в Одеській області.

Katana Cup site 01

Katana Cup site 02

Katana Cup site 03

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ. ЗАСЛУЖЕНІ ВІДЗНАКИ

Під барабанний марш на відкриття вийшли представники 45-ти клубів, 15-ти регіонів і 2-х країн (України і Молдови).

З вітальним словом до учасників звернулися міський голова Чорноморська Василь ГУЛЯЄВ, почесний президент Одеської обласної федерації карате Юрій БУЗЬКО, президент СК «Катана порт Чорноморськ» Олександр ТОНКОШКУР, директор Іллічівського судноремонтного заводу Михайло ДУДНИКОВ.

Всі ці люди беруть активно участь в розвитку карате в Одеській області, зокрема Чорноморську, і отримали під час відкриття заслужені відзнаки – від Української федерації карате і Одеської облдержадміністрації.

Katana Cup site 15

Katana Cup site 16

Katana Cup site 17

Katana Cup site 18

Katana Cup site 19

Katana Cup site 20

Katana Cup site 21

В цьому році вихованці СК «Катана порт Чорноморськ» досягли найвищих результатів в історії міста: заслужений майстер спорту України Аніта СЕРЬОГІНА посіла 5-е місце на Олімпійських іграх, а 17-річний Ярослав ФЕДОРОВ став срібним призером чемпіонату Європи серед юніорів - вони отримали подарунки, а також дипломи від керівництва Одеського району (голова – Юрій КРУК) у склад якого з 2020-го року входить Чорноморськ.

Крім того, почесні грамоти від Одеської ОДА отримали чемпіон Європи-2020 серед молоді Ігор ЛАГУНОВ, його тренер Дмитро НЕГАТУРОВ, а також засновники Ігор СЕМЕНОВ і Ігор БИКОВ, та тренер СК «Катана порт Чорноморськ» Дмитро КАНДИБА з нагоди 20-річчя цього клубу.

Завершив урочисте відкриття виступ танцювальних колективів Чорноморська.

Katana Cup site 22

Katana Cup site 24

Katana Cup site 23

ПРИНЦИПОВІ БАТАЛІЇ

В другий день змагань на чотирьох татамі ігрового залу палацу спорту «Юність» запеклі баталії продовжилися: за призи боролися спортсмени віком від 10-ти до 13-ти років. А в заключний день на арену вийдуть учасники категорій «кадети», «юніори» і «дорослі».

Про підсумки 5-го міжнародного турніру «Каtana Cup» – в понеділок на ресурсах відділення НОК України в Одеській області.

Katana Cup site 05

Katana Cup site 12

Katana Cup site 13

Katana Cup site 14

Katana Cup site 09

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live