В місті Чорноморську відбулося вшанування чемпіонки ІІ Європейських ігор Аніти СЕРЬОГІНОЇ та ії тренера Олександра ТОНКОШКУРА. Нагадаємо, Аніта стала чемпіонкою Ігор у змаганнях з карате (куміте, до 61 кг).

ЧОРНОМОРСЬКА ЗІРКА

Вже задовго до початку заходу на площі біля міськради міста Чорноморська почали збиратися юні спортсмени – каратисти СК «Катана», їх батьки та просто місцеві жителі, щоб привітати з історичною перемогою чи не найголовнішу спортивну знаменитість Чорноморська – Аніту СЕРЬОГІНУ. Прийшли з прапорами, де зображена Аніта як чемпіонка Європейських ігор, квітами, фотографіями та, звісно ж, маркерами для автографів.

Ця спортсменка кожного року, розпочинаючи з 2012-го, привозить в рідне місто нагороди з великих міжнародних змагань – чемпіонатів Європи, світу та топ-турнірів серії «Карате К1» – всього 23 медалі, зокрема 5 золотих. Остання – одна з найдорожчих – на ІІ Європейських іграх, трохи більше за рік до Олімпійських ігор, на які ще треба потрапити. Токіо-2020 – це найголовніша ціль кар’єри.

Anitas 06

Anitas 07

СЛАВА ТА ПОШАНА

І ось настав той момент, заради якого всі зібралися. Під урочисту музику з’являється Аніта СЕРЬОГІНА і проходить коло пошани, особисто вітаючи кожного – від малого до великого – в місті ії, напевно, знають всі.

Першим слово взяв заступник міського голови Ігор ЛУБКОВСЬКИЙ, який слідом за вітанням вручив героям ІІ Європейських ігор сертифікати на отримання грошових нагород - спортсменці та тренеру.

Вітальні слова від президента Одеської обласної Федерації карате Олексія КОХАНЦЯ, почесного президента ООФК Юрія БУЗЬКА, після чого алаверди від самої чемпіонки.

Anitas 21

Anitas 23

Аніта зазначила, що ІІ Європейські ігри лише важливий крок на шляху до головної мети – Олімпійських ігор: «Про них я мрію з дитинства, з того моменту, коли у нас в місті вшановували срібного призера Олімпіади Ігоря Разорьонова». Свою порцію аплодисментів отримав і Олександр ТОНКОШКУР, який тренував Аніту СЕРЬОГІНУ з перших ії кроків в карате та вивів ії на світовий рівень: «Ми вибрали такий шлях з Анітою, і ми пройшли його разом. Дуже вдячний їй за це та всім людям, які нам допомагали».

Разом з Анітою Серьогіною, розвернувши прапор Чорноморська, який побував в Мінську на Євроіграх, тренер виразив надію, що цей стяг буде і в Токіо в 2020-му.

Anitas 32

Anitas 36

Anitas 43

Anitas 52

Завершилося все традиційним фото на пам'ять, теплими вітаннями чемпіонці від чорноморців та, здавалося, нескінченою автограф-сесією, упродовж якої Аніта не відмовила нікому.

Такі спортсмени, як Аніта СЕРЬОГІНА, відмінний пример для юного покоління, які тільки розпочинають свій спортивний шлях, відмінна мотивація для занять спортом, не тільки карате.

Anitas 58

Anitas 81

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live