Третій традиційний міжнародний турнір з фігурного катання «LuMi Dance Trophy», який мав відбутися в лютому 2022 року в Одесі, буде проведено в інші терміни. Про це повідомила генеральний секретар Української федерації фігурного катання Анастасія Макарова.

ПРИЧИНИ ПЕРЕНЕСЕННЯ

«На жаль, складна епідеміологічна ситуація в світі не дозволяє нам провести турнір у заплановані терміни. Ухвалюючи рішення про перенесення змагань, ми керувалися рекомендаціями фахівців, а також врахували той факт, що в іноземних учасників можуть виникнути проблеми у зв’язку з обмеженнями на поїздки, карантинними вимогами та посиленими заходами безпеки», - розповіла генсек УФФК

«Турнір обов’язково відбудеться, але пізніше. Ми продовжуємо працювати над організаційними та іншими питаннями, зокрема, розглядаємо можливість зміни формату змагань», – відзначила Анастасія Макарова.

Про конкретні дати проведення «LuMi Dance Trophy»-2022, який залишається в календарі Міжнародної спілки ковзанярів (ISU), вона пообіцяла повідомити згодом.

Нагадаємо, що цей турнір проходить під патронатом відділення НОК України в Одеській області.

20210211 isu LuMI 1259 1024x682

Тетяна БЕЛОДОНОВА/ Костянтин ПРИТУЛА - переможці турніру "LuMi Dance Trophey"-2021 в категорії «Intermediate novice» (до 15-ти років)

20210212 isu FS LuMi 340 1024x682

Єлизавета СЕМЕНОВА/ Іван КАЧУР - срібні призери турніру "LuMi Dance Trophey"-2021 в категорії «Intermediate novice» (до 15-ти років).

Makarova An

Анастасія МАКАРОВА

ІСТОРІЯ ТУРНІРУ

Нагадаємо, щорічний міжнародний турнір «LuMi Dance Trophy» проводиться серед танцювальних дуетів всіх вікових груп та присвячений пам’яті відомого фахівця фігурного катання Людмили Михайловської, яка зробила великий внесок у розвиток цього виду спорту в Україні та світі. Вперше змагання відбулися в лютому 2020 року. З 2021 року вони входять до календаря ISU.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

за матеріалами сайту УФФК

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live