Вихованці СДЮСШОР «Крижинка» завоювали 20 медалей на 1-му етапі «Всеукраїнських змаганнях юних фігуристів», які відбулися на льоду Палацу спорту за підтримки відділення НОК України в Одеській області (фото: На верхній сходинці - одеський фігурист Арсеній ОСИПОВ).

ТАНЦІ НА ЛЬОДУ

Одеські танцюристи завоювали 6 медалей (1 золоту, 3 срібні і 2 бронзові).

Переможцями в категорії «Intermediate novice» (до 15-ти років) стали Єлизавета СЕМЕНОВА/ Іван КАЧУР (тренер – Альона КАЛАМУРЗА) – 66,99 бали. Срібні медалі в цій категорії завоювали Тетяна БЕЛОДОНОВА/ Костянтин ПРИТУЛА (тренер – Олена ОНИЩЕНКО) – 64,94.

Odessa figur 10

На льоду - переможці змагань Єлизавета СЕМЕНОВА/ Іван КАЧУР

Срібними призерами у змаганнях юніорів стали Ліка БОНДАР/ Артем КОВАЛЬ (тренер – Олена ОНИЩЕНКО) – 116,02. Одесити лідирували після короткої програми, а в довільній – краще виступили їхні конкуренти Єлизавета Крапивна/ Данил Єфременко з Харкова. Підсумка перевага чемпіонів – 8,3 бали.

Odessa figur 14

На льоду - срібні призери змагань Ліка БОНДАР/ Артем КОВАЛЬ

У змаганнях серед наймолодших танцюристів на другу сходинку п’єдесталу піднялися Віра ФАГРАДОВА/ Олександр КАРПИШАНСЬКИЙ, а бронзовими призерами стали Віра КАЧУР/ Даніель МАЦИК – також вихованці Альони КАЛАМУРЗИ.

Також бронзові медалі завоювали Ірина ПОДГАЙНА/ Роман ДРАГАН (тренер – Олена ОНИЩЕНКО) – в категорії «Advance novice» (до 17-ти років).

Odessa figur 04

На льоду - бронзові призери змагань Ірина ПОДГАЙНА/ Роман ДРАГАН.

ДІВЧАТА

В активі одеських одиночниць – 6 нагород (1-2-3)

В категорії «2010-2011» (група В) п’єдестал, взагалі, був повністю одеським: на першій сходинці - Ангеліна КАПУКА (тренер – Марія ВЕРЕНІЧ), на другій – Марьяна ЧЕРНИШ (тренер – Альона ФЕДЮНІНА) на третій – Єва ШЕПЕЛЄВА (тренер – Марія ВЕРЕНІЧ).

Odessa figur 19

Odessa figur 01

Медалісти змагань Ангеліна КАПУКА і Єва ШЕПЕЛЄВА з тренером Марією ВЕРЕНІЧ.

Срібну медаль в категорії «2010-2011» завоювала Ксенія КАСПЕРЕВИЧ (тренер – Світлана КАТАШИНСЬКА). Бронзовими призерами стали Анастасія ВАСИЛЬЧЕНКО (тренер – Ірина КЛАНЦАТ) – в найстаршій на цих змаганнях віковій категорії – «2007-2008» (82,01). Четвертою тут стала Віра ЩЕРБЛЮК – 80,95.

В категорії «2011-2012» «бронза» в активі Марії БОРИСЕНКО (тренер – Марія ВЕРЕНІЧ).

Odess figur 23

На другій сходинці - одеська фігуристка Ксенія КАСПЕРЕВИЧ

Odessa figur 20

На третій сходинці - одеська фігуристка Анастасія ВАСИЛЬЧЕНКО

Odessa figur 02

На третій сходинці - одеська фігуристка Марія БОРИСЕНКО

ХЛОПЦІ

У змаганнях серед хлопців у одеситів – 8 медалей (2-5-1).

Тут ми також побачили одеський п’єдестал – в категорії «2010-2011»: на першому місці – Ратмір КРАВЧЕНКО (тренер – Марія ВЕРЕНІЧ), на 2-му – Даніель МОРОЗ (тренер – Альона ФЕДЮНІНА), на 3-му – Денис ДЮНДАР (тренер – Алла БЕКНАЗАРОВА).

Odessa figur 18

Ще одну золоту медаль завоював Арсеній ОСІПОВ (тренер – Алла БЕКНАЗАРОВА), який за підсумком двох програм випередив найближчого конкурента – Еміля Абдулаєва із Харкова – на сім із «хвостиком» балів (78,10 проти 70,96).

Odessa figur 16

Срібним призером в категорії «2009-2010» став Михайло ІВАНЧЕНКО (тренер – Олена ВОРОПАЄВА), а в наймолодшій категорії (2012 та мол.) – у одеситів відразу дві медалі: срібна – у Павла ДУМБРОВА (тренер – Альона ФЕДЮНІНА), бронзова – у Михайла ГОРДІЙЧУКА (тренер – Алла БЕКНАЗАРОВА).

Ще одна срібна нагорода у Єлисея ПОДШИВАЛОВА (тренер – Олена ЯСНИЦЬКА) – в категорії «2011 і мол.».

Odessa figur 06

На другій сходинці - срібний призер змагань Михайло ІВАНЧЕНКО

НАГОРОДЖЕННЯ

Переможці та призери в п’яти наймолодших категоріях у змаганнях в одиночному катанні серед дівчат та хлопців, окрім медалей та грамот, були нагороджені олімпійськими подарунками від відділення НОК України в Одеській області

НАСТУПНІ ЗМАГАННЯ

Наступні етапи «Всеукраїнських змагань юних фігуристів» відбудуться вже в грудні: 1-4-го – в Харкові, 21-24 – в Богуславі.

Odessa figur 05

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Фото на льоду - Дмитро ПУТІНЦЕВ

 

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live