Вихованці одеської СДЮСШОР «Крижинка» завоювали 9 медалей (4 золоті, 3 срібні і 2 бронзові) на 2-му етапі всеукраїнських змагань юних фігуристів, який відбувся в Харкові (на фото: Переможець змагань Ратмір КРАВЧЕНКО)

ЧЕМПІОНИ ТА ПРИЗЕРИ

Переможцями стали: Ксенія КАСПЕРЕВИЧ (тренер - Світлана КАТАШИНСЬКА) і Ратмір КРАВЧЕНКО - обидва в категорії «2010-2011», Софія КОРОЛЬЧУК – «2010-2011, група Б» (у обох тренер - Марія ВЕРЕНІЧ, а також Олена ХОРСУНЕНКО (тренер – Олена ВОРОПАЄВА) – в категорії «2009-2010».

Срібні медалі завоювали - Діана БАРАНОВСЬКА (тренер – Світлана КАТАШИНСЬКА) – в категорії «2011 и мол., група Б», а також вихованці Олени ВОРОПАЄВОЇ - 7-річна Єлизавета ІВАНЧЕНКО серед наймолодших («2012 і мол.») та ії брат Михайло («2008-2009»).

Бронзові нагороди привезли в Одесу Злата КОРОЛЬЧУК («2011 і мол.») і Варвара ДАНИЛІНА («2011-2012»), які тренуються у Марії ВЕРЕНІЧ.

kasperevich

На вищій сходинці п'єдесталу всеукраїнських змагань у Харкові Ксенія КАСПЕРЕВИЧ

Korolchuk Verenich 1

Медалісти всеукраїнських змагань у Харкові: Софія (зліва) і Злата КОРОЛЬЧУК з тренером Марією ВЕРЕНІЧ 

baranovska 6

Срібна призерка змагань Діана БАРАНОВСЬКА на льоду та зі своїм тренером Світланою КАТАШИНСЬКОЮ

Horsunenko 3 1

Переможниця всеукраїнських змагань у Харкові Олена ХОРСУНЕНКО

Ivanchenko Liz 5 1

Срібна призерка змагань Єлизавета ІВАНЧЕНКО

Ivanchenko M 3 2

Срібний призер змагань Михайло ІВАНЧЕНКО

Danilina 5 1

Бронзова призерка змагань Варвара ДАНИЛІНА з тренером Марією ВЕРЕНІЧ

НАЙБЛИЖЧІ ПЛАНИ

Третій етап всеукраїнських змагань юних фігуристів запланований в Богуславі Київської області 21-24 грудня. Загалом відбудеться шість етапів цих масових стартів. Їх переможці та призери будуть названі після фінального турніру в Києві (21-24 квітня).

А найближчим стартом за участю одеських фігуристів стане міжнародний турнір «Winter Star» в Мінську, 11-13 грудня, де стартують чемпіони України серед юнаків 2019 року, переможці «Mezzaluna Cup-2019» в Італії Ліка БОНДАР та Артем КОВАЛЬ (тренер – Олена ОНИЩЕНКО).

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Фото на льоду - Дмитро ПУТІНЦЕВ

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live