Спортсмен із Андріївки Білгород-Дністровського району Одеської області Дмитро МОЛОДАН став срібним призером міжнародного турніру «Джи Бі», який проходив у Гельсінкі.

У фіналі вихованець Ігоря ЮРЕСКУЛА у напруженій боротьбі програв срібному призеру чемпіонату Європи-2017 Ніеллу Фаррелу із Англії – 1:4 (27:30, 30:27, 28:29, 28:29, 28:29, 28:29). У півфіналі Дмитро з таким же рахунком переміг Ібрагіма Небіла зі Швеції. Оцінки суддів були такими: 27:30, 30:27, 29:28, 30:27, 30:27.

Molodan GeBee 04

Всього на змаганнях у Фінляндії, які проходили з 7 по 10 квітня, українські боксери завоювали 4 медалі (1 золота, 2 срібні і 1 бронзова), а Микиту Алістратова із Чернівців було визнано найкращим боксером турніру

У змаганнях брали участь 87 спортсменів.