Спортсмен із Андріївки Білгород-Дністровського району Одеської області Дмитро МОЛОДАН дав інтерв’ю пресслужбі Федерації боксу України за підсумками міжнародного турніру «Джи Бі» з боксу, де він став срібним призером.

- Дмитре, які Ваші враження від турніру «Джі Бі»?

- Турнір пройшов на високому рівні — це, безперечно, заслуга організаторів. У змаганнях взяли участь гарно підготовлені спортсмени з Англії, Шотландії та інших країн. Було цікаво боксувати з усіма суперниками. Наголошу, що всі спортсмени приїхали до Гельсінкі в гарній фізичній формі та налаштованими на перемогу. Відрадно, що четверо з п’яти боксерів нашої збірної піднялися на п’єдестал пошани у такий непростий для України час. Мені вдалося виграти срібну медаль. Це хороший результат для мене та нашої команди в цілому. Ми билися за честь та прапор нашої країни! Ми билися за Україну!

- Яким був ваш останній день до війни?

- Напередодні війни все було, як зазвичай: відпочивав, тренувався, проводив час з рідними.

- Перше, що ви зробите, коли наступить мир?

- Перше, що я зроблю після закінчення війни — приїду до рідної України, до рідного дому та до своєї родини. Буду насолоджуватися відпочинком у сімейному колі.

- Які слова хотіли би сказати всім українцям?

- Я хочу побажати всім українцям мирного неба над головою, міцного здоров’я та душевного спокою. Хочу, щоб всі українці якнайшвидше повернулися до своїх рідних та домівок. Вірю у світле та спокійне майбутнє. Вірю в Збройні Сили України! Усім серцем та душею з Україною!

Пресслужба відділення НОК України

за матеріалами сайту ФБУ

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live