Вихованка одеської обласної ДЮСШ Юлія РEРАК стала дворазовою чемпіонкою Чехії з артистичного плавання. Змагання відбулися в Брно.

14-річна Юлія РEРАК (тренери – Катерина ПOДГУРСЬКА, Віра ГОЛУБОВА) стала переможницею змагань в соло і обов’язковій програмі у віковій групі «13-15 років».

У змаганнях солісток Юлія набрала 130,1700 за сумою обов’язкової і довільної програм, а в обов’язковій програмі переможною для нею стала сума 65,3367. Одеська спортсменка представляє ДЦ «Дельфін» із міста Острава, де вона знаходиться в евакуації.

В цих змаганнях, які мали статус відкритих, брали також участь спортсменки Швеції, Румунії, Фінляндії, Словаччини, Польщі, Німеччини, Австрії, Греції, а також юніорська збірна України (поза конкурсом, дует і соло). В загальному заліку Юлія стала 8-ю в соло (серед 30-ти учасниць), в обовязковій програмі посіла 10-е місце серед 162-х спортсменок, а ось серед синхронисток, які представляли чеські клуби, як ви розумієте, показала найкращий результат в обох видах.

Як ми повідомляли, нещодавно Юлія РEРАК завоювала 1 золоту і 1 срібну медалі на Меморіалі Хани Цинкової, який відбувся в Празі.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live