Спортсмени Одеської обласної федерації карате завоювали 16 медалей (5 золотих, 4 срібні і 7 бронзових) на міжнародних змаганнях, які відбулися в Польщі, Чехії і Болгарії.

ПІДСУМКИ

На 17-му міжнародному турнірі «Harasuto Cup» в польській Лодзі атлети ООФК завоювали 10 медалей (2 золоті, 3 срібні і 5 бронзових), на Кубку Чехії, який відбувся в передмісті Карлових Вар Ходові – 5 (2-1-2), ще одна завойована на чемпіонаті Болгарії в Софії.

ЧЕМПІОНИ

Золоті медалі завоювали: в Польщі – спортсмени ДЦ «Мауглі» Олександр КАПМОАЛЕ (юніори, - 55кг), який також взяв бронзу у змаганнях кадетів («до 52 кг») і Ренат СТАВАРАКІ (U14, -35кг, у обох тренер – Віктор КАПМОАЛЕ), в активі якого також срібло в категорії «U12» (до 30 кг), в Чехії – спортсмен СК «Okinawa» Максим ВЄЧКАНОВ (тренер – Олексій КОНОВАЛОВ) – в ката (12-13 років) і куміте (12-13 років, до 40 кг), в Болгарії – спортсменка СК «Легіон» Дарья ЄРВАЧOВА (тренер – Денис КРИЛОВСЬКИЙ) у змаганнях серед юніорів в чемпіонаті Болгарії (куміте, «+59 кг»).

ПРИЗЕРИ

Дві медалі завоювали: в Польщі – представниця СК «Тигрьонок», бронзова призерка чемпіонату Європи-2021 серед юніорів Аріадна ПАНЧУК (тренери – Ігор, Дмитро і Олександр НЕГАТУРОВИ), яка завоювала срібну медаль у змаганнях серед молоді і бронзову серед жінок (обидві – в категорії «до 50 кг»), каратисти ДЦ «Мауглі» Владислав РУДЕНКО (тренер – Орхан ЮСІФОВ) U14, +50 кг; кадети, - 52 кг) і Єгор КАРАБУЕЛА (тренер – Віктор КАПМОАЛЕ; U10, U12, -35 кг,), в Чехії – спортсмен СК «Okinawa» Артур ГЛУЩЕНКО (тренер – Олексій КОНОВАЛОВ) у змаганнях серед кадетів в ката і куміте («до 57кг»). Вихованець ДЦ «Мауглі» Ілля СТУДЕНКОВ (тренер – Орхан ЮСФІОВ) став срібним призером Кубка Чехії серед кадетів в куміте ( «до 63 кг»).

Одеська обласна федерація карате вдячна всім, хто допомагає спортсменам ООФК, які через вторгнення Росії в Україну знаходяться в евакуації за кордоном, з участю та підготовкою до змагань.