Вихованки КДЮСШ Чорноморська Вікторія НІЦЕНКО (справа на фото) і Дар’я ШЕРЕМЕТЬЄВА стали бронзовими призерками чемпіонату Східно-європейської зональної асоціації (U-18) з пляжного волейболу, який відбувся в Ризі.

ПЕРША МІЖНАРОДНА МЕДАЛЬ

У матчі за 3-е місце вихованки Тетяни СУХІНОЇ обіграли латвійський дует Ренате Крукліте/ Єва Брокане – 2-1 (19:21, 21:13, 15:10). Відзначимо, що в півфіналі українки програли срібним призеркам чемпіонату Європи (U-20), майбутнім переможницям цього турніру Деніелі Констатіновій/ Ліві Ебере (Латвія) – 0-2 (13:21, 16:21).

Це перша медаль такого рівня для цієї пари із Чорноморська. Відзначимо, що Дар’я ШЕРЕМЕТЬЄВА в цьому році стала бронзовою призеркою Всесвітньої гімназіади, виступаючи з ще однією волейболісткою із Чорноморська Дар’єю РОМАНЮК.

Riga EEVZA 02

НА ШЛЯХУ ДО П’ЄДЕСТАЛУ

На першому етапі Вікторія НІЦЕНКО/ Дар’я ШЕРЕМЕТЬЄВА посіли 2-е місце в групі В, обігравши естонський дует Каттаі/ Полдма – 2-1 (21:8, 16:21, 15:13) і програвши парі Регуте/ Адамсоне (Латвія) – 0-2 (19:21, 10:21), а в чвертьфіналі взяли верх дуетом Вілкулюте/ Астаповічюте – 2-0 (21:11, 21:14).