Вихованка СДЮСШОР «Крижинка» Анастасія ВАСИЛЬЧЕНКО завоювала бронзову медаль на турнірі «Edusport Trophy 2023» в румунському Отопені – останньому старті перед Європейським юнацьким олімпійським фестивалем, який розпочинається вже 21 січня.

БРОНЗОВА ПЕРЕМОГА

15-річна Анастасія ВАСИЛЬЧЕНКО (тренер – Ірина КЛАНЦАТ) завоювала медаль завдяки виграшу довільної програми, встановивши за підсумком змагань свій особистий рекорд – 134,28 бали, випередивши лише на 0,22 італійку Джіойю Фіорі. В довільній програми Анастасія також показала свій «personal best», набравши 90,86 бали і виконавши серію потрійних стрибків, а також такі каскади як «потрійний рітбергер + подвійний тулуп» і «потрійний лутц + подвійний тулуп»

Таким чином, після 7-го місця в короткій програмі, Анастасія піднялася на п’єдестал.

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ

Як ми повідомляли, одеські фігуристи Анастасія 15-річні Анастасія ВАСИЛЬЧЕНКО і Марк КУЛІШ (тренерка – Валентина МИНЗАТ) завоювали путівку на Європейський юнацький європейський фестиваль, набравши найкращу суму балів на міжнародних змаганнях в період з 23 серпня по 29 грудня серед українських фігуристів, які народилися в період 01.07.2006-30.06.2008.

Змагання відбудуться 21-28 січня в регіоні Фріулі-Венеція-Джулія (Італія), зокрема змагання серед фігуристів в одиночному катанні - 25-27 січня.

Стежте за новинами на ресурсах відділення НОК України в Одеській області.