Тренери одеських фігуристів-учасників Європейського юнацького олімпійського фестивалю (21-27 січня, Італія) Валентина МИНЗАТ і Ірина КЛАНЦАТ підбили підсумки виступу своїх вихованців на цьому масштабному спортивному форумі.

Тренери відповіли на три питання спеціальної анкети за підсумками змагань

ТРЕНЕРСЬКА АНКЕТА

1. Яка ви оціните виступ в довільній програмі?

2. Як ви оціните виступ на ЄЮОФ в цілому?

3. Які висновки зробили за підсумками ЄЮОФ?

4. Які подальші плани?

Kulish Mynzat

Фото Олександра ГІМАНОВА, «Думська»,dumskaya.net

Валентина МИНЗАТ, тренерка Марка КУЛІША (9-е місце):

1. На початку довільної програми Марк припустився двох грубих помилок – на двох потрійних стрибках - фліпі і рітбергеру. Фліп він повторив третім елементом, і цього разу елемент йому підкорився. Після цих помилок Марк зумів зібратися і показав себе справжнім бійцем. Боровся за кожен наступний елемент, щоб набрати максимум, а в нашому спорті це дорогого коштує, що дозволило йому піднятися на дві сходинки вище.

2. Загалом, я задоволена спортсменом, а я строгий тренер, і таку оцінку від мене складно отримати. Це був психологічно важкий старт, і підготовка до нього теж була непростою. У загальній оцінці Марку також вдалося збільшити свій особистий рекорд, а ми завжди прагнемо з кожним стартом перемагати себе та бити свої рекорди.

Kulish Mynzat

Фотоeyof2023.it

3. Я б сказала більше не висновки, а цілі. Ми плануємо вивчити каскад «три+три» і потрійний лутц. Почнемо підбирати нові музичні супроводи та працювати над новими постановками програм та над хореографією. Що стосується каскаду, в ідеалі це «потрійний лутц+потрійний тулуп», але почнемо з малого: «потрійний тулуп+потрійний тулуп»

4. Поки що планувала дати невеликий психологічний відпочинок, відпочити від стартів та зайнятися більше технічною підготовкою. Можливо у квітні зробимо старт для перевірки того, що вдасться вивчити.

Дай Боже, щоб взагалі була можливість тренувань на льоду. З регулярними відключення електроенергії підтримання якості льоду може стати під великим питанням. Тож дуже складно планувати старти так далеко.

Kulish Mynzat

Ірина КЛАНЦАТ, тренерка Анастасії ВАСИЛЬЧЕНКО (12-е місце):

1. Перед нею стояла завдання прокатати чисто довільну програму. Але на тренуваннях були помилки у стрибкових елементах, і на свій прокат вона виходила без впевненості в своїх силах.

2. Мені сподобався турнір: на змагання приїхали сильні спортсменки, з гарними, цікавими програмами. І результатом, в цілому, ми задоволені, але розуміємо, що Настя могла більше зробити.

3. Плюс, що ми тут, моя спортсменка вперше на Олімпійському фестивалі. Завдяки таким змаганням ми ставимо собі високі цілі, є стимул удосконалити себе. Наприклад, наприкінці довільної програми Настя пішла на потрійний лутц (в каскаді з подвійним тулупом).

4. Працювати над собою. Звісно, ми бачимо помилки. Які конкретно, не буду казати, працюватимемо над ними. Хочу щоб мої спортсмени мріяли, ставили цілі, не сумнівалися у собі. Все можливо! Це працює!

Kulish Mynzat

Фотоeyof2023.it

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live