В Одесі відбулася всеукраїнська церемонія «Свято олімпійського прапору» з нагоди проведення XVI Європейського юнацького олімпійського фестивалю, який відбудеться в Італії (21-28 січня). Захід був проведений відділенням НОК України в Одеській області спільно зі СДЮСШОР «Крижинка» з фігурного катання.

ТРАДИЦІЙНИЙ ЗАХІД

В традиційному заході під егідою НОК України голова відділення НОК України, олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ і заступник голови начальника управління фізкультури і спорту Одеської ОДА Анжеліка ЛЕГЕЗА. Олімпійське свято своїми чудовими номерами розфарбували вихованці СДЮСШОР «Крижинка».

Широкому загалу були представлені одеські спортсмени-учасники XVI Європейського юнацького олімпійського фестивалю і їхні тренери: Марк КУЛІШ (тренерка – Валентина МИНЗАТ) і Анастасія ВАСИЛЬЧЕНКО (тренерка – Ірина КЛАНЦАТ), а також учасник І Всесвітньої зимової гімназіади, яка відбудеться вже в лютому, Вадим НОВІКОВ (тренерка – Ірина КЛАНЦАТ).

olympic flag dum 43

14 січня 2023 року. Палац спорту. Церемонія «Свято олімпійського прапору» (зліва направо): Валентина МИНЗАТ, Марк КУЛІШ, Микола МІЛЬЧЕВ, Анжеліка ЛЕГЕЗА, Вадим НОВІКОВ і Ірина КЛАНЦАТ.

ОЛІМПІЙСЬКЕ СВЯТО

Розпочали олімпійський захід вихованці СДЮСШОР «Крижинка», які подарували нечисленним глядачам два чудових патріотичних номери – «Діти» і «Не твоя війна» (постановниця – тренерка СДЮСШОР «Крижинка» Олена ВОРОПАЄВА), показавши, з одного боку, силу духу українців, з іншого, рівень підготовки.

olympic flag dum 07

olympic flag dum 07

Далі були представлені спортсмени-учасники XVI Європейського юнацького олімпійського фестивалю і їхні тренери. Наставники часто-густо залишаються за кадром, але їхня робота безцінна.

Спочатку на льодову арену, під овації присутніх, вийшли Марк КУЛІШ і Валентина МИНЗАТ. Марк виконав фрагмент довільної програми, з якою виступить на олімпійському фестивалі в Італії, показавши зокрема і потрійний тулуп.

olympic flag dum 07

olympic flag dum 07

Другим номером на арену мали б вийти удвох Анастасія ВАСИЛЬЧЕНКО з Іриною КЛАНЦАТ, але вийшла тільки тренерка, тому що Анастасія в ці дні виступала на міжнародних змаганнях в Румунії.

Далі широкому був представлений ще один вихованець Ірини КЛАНЦАТ - Вадим НОВІКОВ, який завоював право представити Україну І Всесвітній зимовій гімназіаді. Він також представив фрагмент своєї довільної програми, зокрема низку потрійних стрибків.

olympic flag dum 07

olympic flag dum 07

І як же без напутніх слів в такий день. А хто, як не олімпійський чемпіон може їх сказати. Голова відділення НОК України в Одеській області Микола МІЛЬЧЕВ побажав спортсменам удачі на цій маленькій Олімпіаді, наприкінці заначивши: «Нехай у вас в серці завжди буде олімпійські кільця».

ПРАПОР УКРАЇНИ. ПРАПОР НОК

А далі безпосередньо відбулося те, заради чого й проводиться всеукраїнська церемонія «Свято олімпійського прапору», під стелю Палаці спорту були підняті прапори України і Національного олімпійського комітету України.

Побажаємо одеським фігуристам, щоб на честь їх успіхів не раз підіймався прапор України і лунав національний гімн: нехай Європейський юнацький олімпійський фестиваль стане першою сходинкою на шляху до Олімпійських ігор!

olympic flag dum 07

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Фото Олександра ГІМАНОВА, «Думська»,dumskaya.net

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live