Одеський спортсмен Ігор ЦУРКАН став бронзовим призером етапу Кубку Європи серед юніорів (U-21) з дзюдо, який відбувся в Познані.

ДРУГА БРОНЗА ПОСПІЛЬ

18-річний Ігор ЦУРКАН (тренери – Олег СПІВАК, Олександр СПІВАК) завоював нагороду в категорії «до 81 кг», здобувши перемогу іппоном над італійцем Елією Салветті. Він вдруге поспіль цього року став бронзовим призером етапу Кубку Європи серед юніорів після успіху в португальській Коїмбрі (25-26 березня). Всього у змаганнях в категорії взяли участь 44 дзюдоїстів, а всього у змаганнях взяли участь 417 спортсменів із 24-х країн.

Tsurkan Poznan 03

ШЛЯХ НА П’ЄДЕСТАЛ

На своєму турнірному шляху Ігор переміг француза Люку Фрафуке-Пертусу, бельгійця Ремі Декура, Омара Азераджаблі із Азербайджану, а півфіналі поступився італійському дзюдоїсту Брайту Маддалоні Носа, якого він, до речі, переміг в бронзовому поєдинку в Коїмбрі. Втім, італієць, є срібним призером юніорського чемпіонату Європи-2022.

Tsurkan Poznan 03

КОМЕНТАР СПОРТСМЕНА

Ігор ЦУРКАН, бронзовий призер Кубку Європи (U-21) в Познані:

- Незважаючи на завойовану бронзу, виступ оцінюю задовільно. В цьому сезоні я став виступати у віковій категорії «юніори», тож є певні труднощі при адаптації. Але впевнено рухаємося впевнено, від старту до старту намагаємося покращувати боротьбу та результати.

СУПЕРСЕЗОН ЦУРКАНА

Минулий рік вийшов найкращим в кар’єрі Ігоря ЦУРКАНА, який у змаганнях серед кадетів став чемпіоном Європи, завоював бронзу чемпіонату світу, а також 6 медалей на етапах Кубку Європи серед кадетів (4 золоті, 1 срібну, 1 бронзову). Крім того, він успішно дебютував на юніорському Кубку Європи, ставши бронзовим призером в Клуж-Напоці.

Всього в активі Ігоря ЦУРКАНА 12 медалей завойованих на чемпіонатах світу і Європи серед кадетів (1-0-1), а також етапах Кубку Європи (4-2-4).

НАСТУПНИЙ СТАРТ

Наступний старт – етап юніорського Кубку Європи в Парижі, який відбудеться 6-7 травня.

Tsurkan Poznan 03

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live