Спортсмени збірної Одеської області завоювали дві медалі на чемпіонаті України серед юніорів, який відбувся в Дніпрі 26-27 березня. В активі наших дзюдоїстів дві бронзові медалі (27 березня. Дніпро. Валерія ОКУЛОВА на третій сходинці п’єдесталу чемпіонату України - перша справа)

НАЦІОНАЛЬНІ ЗДОБУТКИ

У категорії «+78 кг» нагороду завоювала Валерія ОКУЛОВА (тренер – Юрій БУГРОВ), яка в сутичці за 3-е місце була сильнішою за Яну Спильну з Миколаївщини. В поєдинку за вихід у фінал вона поступилася майбутній чемпіонці Ірині БУЛАВІНІЙ з Дніпра. Дар’я ПАВЛЮК, яка також представляє обласну ДЮСШ із дзюдо та регбі та СК «Мустанг», посіла в цій категорії 5-е місце.

Okulova 03

27 березня. Дніпро. Валерія ОКУЛОВА та ії тренери Георгій ГЕТІЯ (зліва) та Юрій БУГРОВ

Ще одна «бронза» збірної Одеської області в активі Євгена ГОНЧАРКА із Овідіополю (тренер – Ігор ТКАЧЕНКО) у категорії «до 66 кг». В поєдинку за місце на п’єдесталі він здолав Бандо Угрехелідзе з Києва.

Goncharko 02

27 березня. Дніпро. Овідіопольский дзюдоїст Євген ГОНЧАРКО на третій сходинці п’єдесталу чемпіонату України (перший справа)

Goncharko 01

МІЖНАРОДНІ ПЛАНИ

В планах молодих спортсменів Одеської області участь в серії етапів Кубків Європи. В найближчих планах – участь овідіопольця Володимира БУРЛАКИ в етапі Кубку Європи (U-18) в Чехії (6-7 квітня).  Також участь у відборі на чемпіонат Європи (U-18) бере і Євген ГОНЧАРКО.

Валерія ОКУЛОВА претендує на участь в чемпіонаті Європи (U-21). Це питання вирішуватиметься за підсумками етапів Кубку Європи в цій віковій категорії.