Вихованці одеської обласної ДЮСШ стрільби Іван ТКАЛЕНКО і Крістіна ОСТАПЕНКО вийшли у фінал Молодіжної ліги Європи у стрільбі з пневматичної гвинтівки.

ПІДСУМКИ

18-річний Іван ТКАЛЕНКО і 17-річна Крістіна ОСТАПЕНКО (у обох тренери – Світлана СКАЧКО, Ірина ВИНОГРАДОВА) стали у складі збірної України переможцями кваліфікаційного турніру у Східно-Європейській зоні, який відбувся в Белграді, завдяки чому і отримали путівку у фінал. Вирішальна частина відбудеться, в Таллінні, 6-8 жовтня.

Ostap Tkalenko 002

З цієї зони також вийшли команди Сербії і Хорватії, із Західно-Європейської зони - Італія, Іспанія і Чехія. У зоні «Північ» змагання відбудуться 18-21 травня.

В минулому році збірна України, у складі якої виступали три одеські спортсмени (Іван ТКАЛЕНКО, Софія МИХАЙЛЮК і Крістіна ОСТАПЕНКО), стала срібним призером юнацької Ліги Європи.

ЗМАГАННЯ В ДЕТАЛЯХ

Збірна України, у складі якої також виступали Олексій Вятчін з Києва і Яніна Шпилева з Дніпра, здобула перемоги над командами Сербії (16:8), Хорватії (23:1) і Польщі (15:9) і посіла 1-е місце в турнірі.

В кожному матчі спортсмени виконували по 30 пострілів, змагаючись з певним суперником іншої збірної. За сумою результатів матчевих зустрічей окремих спортсменів і визначався результат матчу збірних. Отже, обидва ніші спортсмени виграли по два свої матчі з трьох: Іван - 6:0, 6:0, 2:4, Крістіна – 2:4, 6:0, 6:0.

Що стосується результатів безпосередньо стрільби, одеські спортсмени показали однакові середні результати: в серії – 103,4, в пострілі – 10,4.

Ostap Tkalenko 002

Ostap Tkalenko 002

НАСТУПНІ ЗМАГАННЯ

З 1 по 9 червня Іван ТКАЛЕНКО і Крістіна ОСТАПЕНКО візьмуть участь в етапі юніорського Кубку світу, який відбудеться в німецькому Зулі. Для обох спортсменів це буде дебют на таких змаганнях.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live