Чемпіонат Європи зі стрільби з пневматичної зброї, який планувалося провести з 26 лютого по 6 березня у фінському місті Лохья, скасовано у зв'язку пандемією коронавірусу. Про це повідомив сайт Європейської федерації стрільби.

МІНУС ЛІЦЕНЗІЙНИЙ СТАРТ ДЛЯ ІЛЬІНОЇ?

На змаганнях у Фінляндії одеська спортсменка Анна ІЛЬІНА (тренери – Ірина ВИНОГРАДОВА, Костянтин ДЗЮБА) мала поборотися за олімпійську ліцензію у стрільбі із пневматичної гвинтівки.

Цей чемпіонат був одним з двох стартів, які залишилися у майстрів кульової стрільби, для того, щоб відібратися на Олімпійські ігри-2020. Другий старт – чемпіонат Європи в хорватському Осієку (23 травня – 7 червня), де Анна побореться за ліцензію у стрільбі з малокаліберної зброї з трьох положень. Нагадаємо, що саме в цьому виді вона була найближче всього до ліцензії – на етапі Кубку світу в Ріо в серпні 2019-го року їй не вистачило лише 0,9 очка для отримання путівки в Токіо-2020.

Ilina Rio

ДОЛЯ ЛІЦЕНЗІЇ

Президія Європейської конфедерації стрільби обговорить можливість перенесення чемпіонату на пізніший термін. Якщо перенос буде неможливий, квоти Токіо-2020, які нерозподілені на цьому чемпіонаті, будуть розподілені відповідно до європейського рейтингом за станом на 31 травня 2020 року відповідно до кваліфікаційної системи, затвердженою Міжнародним олімпійським комітетом.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live