Головний тренер СК «Школа Ольги Решетняк» (СК-ШОР), чемпіонка світу з художньої гімнастики Ольга РЕШЕТНЯК відповіла на питання пресслужби відділення НОК України в Одеській області за підсумками клубного чемпіонату України.

Нагадаємо, що у складі СК «ШОР» бронзовими призерками клубного чемпіонату стали представниці трьох шкіл: СК-ШОР - Даринa ЧЕБАН (тренер – Ольга РЕШЕТНЯК), КДЮСШ №1 – Діана ПИЛИПЧУК, Валерія СТОРОЖЕВА (тренери – Наталія БОРОЗЕНЦЕВА, Людмила ДУПЛІЙЧУК), КДЮСШ (Чорноморськ) – Крістіна ОПРЯ (тренер – Інга КОВАЛЬЧУК).

Кожному з тренерів було задані по п’ять питань. Першою на питання відповіла Наталія БОРОЗЕНЦЕВА

Анкета за підсумками чемпіонату України

1. Розкажіть про вашу ученицю / учениць, що стала призером чемпіонату України.

2. Ваш коментар до виступу на чемпіонаті України

3. Значимість медалі клубного чемпіонату України для Одеської області, для ваших спортсменок

4. Які цілі стоять перед спортсменкою в нинішньому сезоні?

5. Які цілі стоять перед спортсменкою в олімпійському циклі-2024?

Reshetnyak 2

Ольга РЕШЕТНЯК, головний тренер СК «ШОР»:

1. Дарині Чебан 16 років (2004 р.н.). Вона розпочала займатися гімнастикою у 4 роки в одеській ДЮСШ №5 у Ліани Лукіянчук. Зараз тренується під моїм керівництвом. Відзначу працьовитість цієї дівчинки.

Дарина перший рік працює за програмою майстрів спорту. Як ви знаєте, у зв'язку з пандемією цей рік виявився непростим для всього світу, зокрема і для спортсменів. У представниць української художньої гімнастики було всього кілька турнірів. Розпочинаючи з березня була велика перерва на карантин. Чемпіонат України і чемпіонат країни серед клубів показав, як ми попрацювали за цей період.

2. Для Дарини це були перші змагання такого масштабу. Вона наполегливо готувалася до нього, і її старання принесли нагороду, а сама Дарина виступила дуже достойно. В наступному році націлюємося на золото!

Cheban

Ужгород. Вихованка СК «Школа Ольги Решетняк» Дарина ЧЕБАН (зліва) з 1-м номером збірної України, бронзовою призеркою чемпіонату світу і Європи 2019 року Владою НІКОЛЬЧЕНКО

3. Наш клуб вперше взяв участь в чемпіонаті України, ми зібрали найсильніших гімнасток за програмою майстрів спорту – дякуємо спортсменам, які увійшли в команду, та тренерам, які їх готували: одеській КДЮСШ №1 та КДЮСШ міста Чорноморська. Спільними зусиллями ми завоювали бронзову медаль для всієї команди і Одеси. Цей успіх підтвердив великий потенціал одеської школи художньої гімнастики. Сподіваюсь, що ця бронзова медаль стане відмінним поштовхом та мотивацією на подальші досягнення і для спортсменок СК «Школа Ольги Решетняк», і представниць спортивних шкіл, які увійшли у склад команди

4. Нинішній сезон швидше за все завершився на цьому турнірі, але ми продовжимо працювати над програмами і над поліпшенням фізичної форми. Якщо говорити про найближчий рік, то готуватимемо дівчат до виконання нормативів «Майстер спорту України», а так само на турніри, які нас чекають.

5. Попереду нас чекають нові правила з художньої гімнастики на 2021-2024 роки, які вступлять в силу після Олімпійських ігор. Нам треба освоїти нові правила на цей цикл, поставити нові програми. Відпрацювати ці програми. Наші цілі на найближчі чотири роки: багато тренуватися, працювати над підвищенням майстерності, брати участь у всеукраїнських і міжнародних змагань. Показувати кращі результати з кожним новим турніром. Перемагати себе, і рухатися вперед. Виконати нормативи МСУ. Задачі високі, але саме такі ми маємо ставити, щоб у підсумку досягнути головної мети – п’єдесталу Олімпійських ігор.

ДОВІДКА. Спортивний клуб «Школа Ольги Решетняк» (СК-ШОР) заснований в 2016 році.

База клубу: спорткомплекс Одеського державного політехнічного університету (Шампанський провулок)

Головний тренер клубу: Ольга РЕШЕТНЯК.

Ольга – майстер спорту України міжнародного класу, вихованка одеської школи художньої гімнастики (тренер – Ніна ВІТРИЧЕНКО), чемпіонка світу 2002 року (групові вправи), срібна призерка чемпіонату Європи 2001 року.

В клубі працює 6 тренерів та хореограф-постановник.

Всі тренери займаються підготовкою спортсменів від групи набору до майстрів спорту України.

На сьогодні в клубі навчається більше 100 гімнасток, від 3-х до 16-ти років.