Майстер кульової стрільби Анна ІЛЬІНА і стендовики - Микола МІЛЬЧЕВ та Ірина МАЛОВІЧКО - завоювали ліцензії для участі в ІІ Європейських іграх, які відбудуться 21-30 червня в Мінську.

Для того, щоб відібратися на Ігри, необхідно було потрапити у топ-24 європейського рейтингу станом на 1 січня 2019 року.

Володарка двох бронзових нагород чемпіонату Європи-2018 Анна ІЛЬІНА посіла 20-е місце в рейтингу у стрільбі з гвинтівки на дистанції 50 м з трьох положень, Ірина МАЛОВІЧКО, яка була 7-ю на Євро-2018 – 15-е місце, а олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ – 23-е – серед майстрів стрільби на круглому стенді.

Ilyina 1 site

Анна ІЛЬІНА. Фото Євгена Кравса

Malovichko 01

Ірина МАЛОВІЧКО

Milchev 1

Микола МІЛЬЧЕВ

На І Європейських іграх (Баку-2015) Микола МІЛЬЧЕВ посів 9-е місце (121 очко), для прекрасної частини одеської стрільби - це буде дебют на таких змаганнях.

У програмі ІІ Європейських ігор 23 види спорту, 19 з яких олімпійські. В низці видів спорту будуть визначені володарі олімпійських ліцензій для участі в Іграх в Токіо-2020.

СПРАВКА. Європейський рейтинг визначається за результатом виступів на міжнародних змаганнях.

Європейські ігри - регіональні міжнародні комплексні спортивні змагання серед атлетів Європи, які проводяться раз на чотири роки під управлінням Європейських олімпійських комітетів (ЄОК). Перші Європейські ігри пройшли з 12 по 28 червня 2015 року в столиці Азербайджану місті Баку.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live