Одеська спортсменка Анна ІЛЬІНА, яка входить в число кандидатів на участь в Олімпійських іграх-2020, на етапі Кубку світу з кульової стрільби в Пекіні встановила національний рекорд.

РЕКОРДНА СЕРІЯ

В стрільбі з малокаліберної гвинтівки з трьох положень на дистанції 50 м одеська спортсменка показала результат 1177 очок, що на 3 очки перевищує рекорд України, встановлений киянкою Наталією Кальниш, та лише на 5 очок нижче світового рекорду. В стрільбі з коліна Анна набрала 390 очок, лежачи – 398, стоячи – 389, причому в чотирьох серіях вона досягнула максимального результату – 100 (!) зі 100-та. Ще в чотирьох серіях – 98-99 очок, в решті – 95-96.

Рекорд Анна ІЛЬІНА (тренери - Костянтин ДЗЮБА. Ірина ВИНОГРАДОВА) встановила в першому раунді кваліфікаціїі, і це принесло їй 4-е місце серед всіх учасниць.

1177 Ilina Beijing 2

Кубок світу. Пекін. 27 квітня. Перша кваліфікація. Анна ІЛЬІНА – 1177 очок (рекорд України). Рекордні пробоїни одеситки. Сайт issf-sports.org

ОСНОВНА КВАЛІФІКАЦІЯ

В основній кваліфікації в Пекіні Анна ІЛЬІНА також показала результат світового рівня – 1172 очки (387+396+389), але цього не вистачило для того, щоб потрапити у фінал і поборотися за олімпійську ліцензію. Не вистачило лише 1 (!) очка. Згідно протоколів змагань одеситку трохи підвела стрільба з коліна, де в одній із серій вона набрала 94 очки.

У підсумку – 13-е місце, як і на етапі Кубку світу в Нью-Делі в лютому.

Втім, не може не радувати стабільно високі показники Анна ІЛЬІНОЇ – як ми повідомляли, в Індії в ії активі також були результати світового рівня – 1173 та 1168 очок в двох раундах кваліфікації.

Наступний етап, нарешті, відбудеться в Європі, а саме в Мюнхені – 24-31 травня. Після цього - ІІ Європейські ігри

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live