Одеські спортсмени завоювали чотири медалі на міжнародному турнірі «Кубок виклику», який відбувся в Бельцах. У змаганнях брали участь 80 представників Молдови, України, Румунії та Ізраїлю.

ОДЕСЬКІ ДОСЯГНЕННЯ

Переможцями стали Ілля МЕЛЬНИЧУК (до 75 кг) та Кирило ГАЙДА (до 36 кг), які є вихованцями одеської ДЮСШ №5 (тренер – Сергій АНТОНОВ).

Два інших представники Одеси також піднялися на п’єдестал: Михайло МАТВЕЙКІН (до 70 кг, ДЮСШ № 5, тренер – Віталій ПЯТЕЦЬКИЙ) став срібним призером, бронзовим – Дмитро ЛЯНКА (до 63 кг, БК «Отаман», тренер – Володимир ОСИПЧУК)

winners 05

winners 04

winners 06

КОМЕНТАР ТРЕНЕРА

Сергій АНТОНОВ, головний тренер ФБОО:

- Найсильнішими на змаганнях були румуни. У них команда складалася з перших номерів збірної, серед яких - переможці європейських першостей. Двоє наших хлопців вибороли бронзу і срібло, до слова, поступившись саме румунським боксерам.

А два золота - це ми у молдован теж сильних виграли. Мельничук - одноголосно, а з Гайдою напередодні переживали. Думали, що не пройдемо. Але з рахунком 2:1 теж взяли перемогу.

До речі, ми «зав'язали зв'язку» з представниками румунського центру олімпійської підготовки, домовилися про матчеву зустріч серед юніорів навесні.

Взагалі, турнір пройшов на високому рівні – і по організації, і за складом учасників (facebook.com/OdessaBoxingFederation).

winners 01

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

за інформацією facebook.com/OdessaBoxingFederation

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live