Одеські спортсмени завоювали 13 золотих медалей у 6-му міжнародному турнірі з плавання пам’яті заслуженого тренера України Юрія СОРОЧИНСЬКОГО, який пройшов за підтримки відділення НОК України в Одеській області 5-6 квітня. Турнір відбувся у басейні «Динамо».

ПІДСУМКИ ЗМАГАНЬ

В скарбничку Одеси 11 вищих нагород (всього – 26) поклали вихованці СДЮСШОР «Динамо», де упродовж 28 років працював Юрій СОРОЧИНСЬКИЙ, 2 (6) – у плавців СК «Торпедо».

Тричі підіймалися на п’єдестал спортсмени ще двох одеських клубів – СК «Академія спорту» та СК «Форма».

А перемогла в неофіційному командному заліку тираспольська СДЮСШОР, спортсмени якої завоювали 14 золотих медалей (всього – 29).

Всього у змаганнях взяли участь більше 290 спортсменів України та Молдови. У традиційних змаганнях вони змагалися за перемогу у двох вікових категоріях – «2005-2006ррн», «2007-2008ррн».

Більше всіх золотих медалей – по три – завоювали динамівці Олексій ГРАБАРОВ (100 та 200 м на спині, 200 м кролем) та Микита ШЕРЕМЕТ (50 м кролем та батерфляєм, 100 м комплексом).

Відзначимо, що крім медалей та дипломів, переможці отримували цінні подарунки від відділення НОК України в Одеській області.

ДЕНЬ ДРУГИЙ

У другий день відзначимо результати чемпіону України-2019 Олексія ГРАБАРОВА, який на 200-метрівці на спині показав результат 2.10,10 та Анастасія Трафатової із Тирасполю, в цьому ж виді (2.28.47).

В цей же день відбулися змагання на дистанції 100 м кролем серед чоловіків, яка стала наймасовішою на цих змаганнях – всього 93 спортсмени, включаючи тих, хто стартував поза конкурсом.

З ПОКОЛІННЯ В ПОКОЛІННЯ

Цікаво, що в цьому ж турнірі стартувала одна зі спортсменок, підготовкою якої (разом з Людмилою ІГНАТОВОЮ) займається кращий вихованець Юрія СОРОЧИНСЬКОГО, зараз, так би мовити, граючий тренер СДЮСШОР «Динамо», Юрій ЄГОШИН – Поліна Воробйова (2008 р.н.). І не без успіху – завоювала бронзу на дистанції 50 м брасом. Ось така передача досвіду – з покоління в покоління.

Цікаво, що в цих змаганнях, звісно поза конкурсом, брав участь і сам Юрій ЄГОШИН – на дистанціях 50 та 100 м кролем, тим самим віддавши данину пам’яті своєму тренерові.

НАЙБЛИЖЧІ ПЛАНИ

23-26 квітня спортсмени збірної Одеської області візьмуть участь у головному національному відборі року – чемпіонаті України. Змагання відбудуться у Харкові.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live