Одеські баскетболісти Олексій ЩЕПКІН, Роман НОВІКОВ та Євген БАЛАБАН увійшли в число претендентів на участь в ІІ Європейських іграх. Про це повідомив головний тренер збірної України з баскетболу 3х3 Олег ЮШКІН (на фото: У складі команди «Одеса» - срібного призера Суперліги 3х3 - Олексій ЩЕПКІН - 2-й справа, та Роман НОВІКОВ - 3-й зліва)

КАНДИДАТИ

Роман НОВІКОВ та Олексій ЩЕПКІН стали срібними призерами чемпіонату України з баскетболу 3х3 у складі команди «Одеса», Євген БАЛАБАН – посів 4-е місце у складі збірної України (U-23), тому були запрошені у склад збірної України для підготовки та участі в міжнародних змаганнях, які плануються у червні. Відзначимо, що в жовтні 2018 року БАЛАБАН у складі молодіжної збірної України посів 5-е місце в чемпіонаті світу.

Склад збірної України на ІІ Європейських іграх визначиться не раніше 10 червня.

Balaban 1

Євген БАЛАБАН на молодіжному чемпіонаті світу-2018

МІЖНАРОДНИЙ КАЛЕНДАР

У збірної України з баскетболу 3х3 щільний календар в першому літньому місяці: чемпіонат світу (Амстердам, 18-23 червня), ІІ Європейські ігри (Мінськ, 22-25 червня) та відбірковий турнір чемпіонату Європи (29-30 червня).

«Враховуючи такий календар, буде сформовано дві команди – одна, під моїм керівництвом відправиться на чемпіонат світу, друга – під орудою мого помічника Руслана Фурси – на ІІ Європейські ігри», - відзначив Олег ЮШКІН.

ІГРОВА ПІДГОТОВКА

Частина кандидатів на участь в міжнародних змаганнях, зокрема одеські баскетболісти, взяли участь у турнірі з баскетболу 3х3 в Одесі (1 червня): Роман НОВІКОВ та Олексій ЩЕПКІН - в першій команді (1-е місце), Євген БАЛАБАН - в другій (2-е).

У ході підготовки до чемпіонату світу та Європейських ігор національна чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 виступила двома складами на турнірах в Ризі (23 травня) та Мінську (25 травня). У Білорусі перша команда, у складі якої грав Олексій ЩЕПКІН, здобула п’ять перемог у шести матчах, посівши в підсумку 3-е місце. Друга команда, де виступав Євген БАЛАБАН, посіла 4-е місце, також здобувши п'ять перемог у шести поєдинках.

У Латвії збірна України також виступала двома складами: перший, де грав Олексій ЩЕПКІН, зупинився на стадії чвертьфіналу, друга – за участі Євгена БАЛАБАНА – на стадії групового турніру.

ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ НА ІІ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ІГРАХ

Нагадаємо, що Одеська область має вже дев’ять учасників ІІ Європейських ігор. Путівки в Білорусію вже завоювали представники одеської стрільби: стендовики Микола МІЛЬЧЕВ та Ірина МАЛОВІЧКО, майстер кульової стрільби Анна ІЛЬІНА, а також каратистки – одеситка Анжеліка ТЕРЛЮГА та Аніта СЕРЬОГІНА із Чорноморська, дзюдоїст Олександр ГОРДІЄНКО, веслувальниця Анастасія ТОДОРОВА, борці Василь МИХАЙЛОВ (вільний стиль) та Микола КРИСОВ (класичний стиль).

Для Мільчева, Гордієнка та Тодорової ІІ Європейські ігри стануть другими в кар’єрі.

Крім баскетболістів, має шанси поповнити збірну Одеської області в Мінську гравець збірної України з пляжного футболу Роман ПАЧЕВ з Чорноморську, який регулярно грає за збірну, зокрема у відборі на Всесвітні ігри в травні. Він, до речі, брав участь у І Європейських іграх (6-е місце).