Спортсмени Одеської області завоювали 5 медалей на всеукраїнських змаганнях з тріатлону, які відбулися в Запоріжжі. В їхньому активі 2 золоті, 2 срібні та 1 бронзова медаль.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

Юнацька збірна Одеської області у складі Владислава ПЯСЕЦЬКОГО (ФЦ «Форма», КДЮСШ №6, тренери – Ніна БАЖАНОВА, Ігор АБДЮНІН), Олега ЦИРКУНА (СК «Академія спорту», обласна ДЮСШ, тренери – Ірина ГРАЖДАН, Віталій СОБУЛЯК), Максима САЛЬНИКОВА та Миколи ЧЕРЕПИЦЬКОГО (обидва – СК «Академія спорту», обласна ДЮСШ, тренери – Іван КРІЧКІН, Віталій СОБУЛЯК) стала переможницею юнацького чемпіонату України в командній гонці (плавання – 500 м, велоетап – 12 км, біг – 3 км) - 39.30 (7.53+20.07+11.30), а жіноча команда у цьому ж виді стала срібним призером – на п’єдестал піднялися Олександра ЗАРОВНА (КДЮСШ №6, тренер – Ігор АБДЮНІН), Поліна БЕЗРОДНА (ФЦ «Форма», КДЮСШ №6, тренери – Ніна БАЖАНОВА, Ігор АБДЮНІН), Валерія БУРДЕЙНА (СК «Академія спорту», обласна ДЮСШ, тренери – Іван КРІЧКІН, Віталій СОБУЛЯК) та Дарія ГОНЧАРЕНКО (СК «4-й елемент», обласна ДЮСШ, тренер – Віталій СОБУЛЯК) - 47.05 (8.46+24.32+13.47).

Відзначимо, що для Валерії це були перші в житті змагання з триатлону.

triathlon Zapor 03

triathlon Zapor 01

triathlon Zapor 02

КУБОК УКРАЇНИ

Переможницею Кубка України в суперспринті (плавання – 300 м, велоетап – 8 км, біг – 2 км) стала Марія ВОРОБЕЙ (U-14), яка фінішувала з результатом 31.58 (4.47+18.39+8.39). Срібним призером в цьому виді став Максим САЛЬНИКОВ (U-17) – 27.09 (4.07+16.18+6.44), який фінішував одночасно з чемпіоном (переможця визначив фотофініш), а Олександра ЗАРОВНА (U-17) стала бронзовою призеркою – 31.17 (4.18+18.28+8.31).

Тренується чемпіонка в СК «4-й елемент» та обласній ДЮСШ у Віталія СОБУЛЯКА.

НАЙБЛИЖЧИЙ СТАРТ

Наступний старт -  чемпіонат України серед кадетів та юнаків, який відбудеться в селі Сухолуччя Вишгородського району Київської області з 30 серпня по 1 вересня.

Ці змагання для спортсменів категорії «юнаки» мали стати відбором на юнацький чемпіонат Європи, запланований в Туреччині, але, як стало відомо, Євро відмінено – через пандемію коронавірусу.