На ІІ Європейські ігри відправляться 10 спортсменів Одеської області. Про це напередодні повідомив офіційний сайт НОК України.

ПЛЮС ДВА

12 червня стало відомо, що учасником змагань з баскетболу 3х3 став 23-річний Євген БАЛАБАН. Зараз він у складі збірної України бере участь у міжнародному турнірі у французькому місті Вуарон.

Також у збірну увійшов Олексій ЩЕПКІН, який виступав за команду «Одеса» у чемпіонаті України з баскетболу 3х3, але за уточненою інформацію він представляє Дніпропетровську область.

Також, як і прогнозувалося, у складі збірної України з пляжного футболу відправиться в Мінськ Роман ПАЧЕВ з Чорноморська.

pachev3

МІНУС ОДИН

Разом з цим наш регіон не дорахувався одного бійця – дзюдоїст Олександр ГОРДІЄНКО, який за рейтингом відібрався на Ігри, поступився своїм місце в команді Андрію Колеснику з Києва. Як стало відомо, Олександр не встиг відновити свої кондиції після операції.

За словами його тренера Івана ЧЕРТОВА, було вирішено «не ризикувати здоров’ям, та зосередитися на головному для дзюдоїстів старті року – ліцензійному чемпіонату світу, який відбудеться наприкінці серпня в Японії».

ОДЕСЬКИЙ ЕСКАДРОН В МІНСЬКУ

Отже, честь Одеської області на ІІ Європейських ігор захищатимуть: стендовики Микола МІЛЬЧЕВ та Ірина МАЛОВІЧКО, майстер кульової стрільби Анна ІЛЬІНА, представниці карате – одеситка Анжеліка ТЕРЛЮГА та Аніта СЕРЬОГІНА із Чорноморська, южненська веслувальниця Анастасія ТОДОРОВА, борець-класик із Одеси Микола КРИСОВ, борець-вільник із Тарутина Василь МИХАЙЛОВ, баскетболіст Євген БАЛАБАН та футболіст-«пляжник» з Чорноморська Роман ПАЧЕВ

Для МІЛЬЧЕВА та ТОДОРОВОЇ ІІ Європейські ігри в кар’єрі стануть другими в кар’єрі. Южненська веслувальниця є бронзовою призеркою І Європейських ігор.

ЗА ОДЕСУ

Найближчим часом на нашому сайті ми представимо усіх наших представників в Мінську. Взагалі, до вашої уваги буде надана вся інформація про участь одеських спортсменів на ІІ Європейських ігри. Нагадаємо, що всі новини на цю тему – в спеціальному розділі сайту.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live