Срібна призерка Олімпійських ігор з фехтування Олена КРАВАЦЬКА провела майстер-клас для юних спортсменів в рамках всеукраїнського спортивно-інтерактивного заходу для дітей і молоді НОК України #OlympicLab.

#OLYMPICLAB ДЛЯ ФЕХТУВАЛЬНИКІВ

В приміщенні Одеської обласної федерації фехтування Олена КРАВАЦЬКА, яка зараз готується в Одесі до наступних міжнародних змагань, поспілкувалася з юними спортсменами і провела для них майстер-клас. У заході взяли участь 17 спортсменів відділення фехтування КДЮСШ №13 віком від 7-ми до 15-ти років. В заході також взяв участь заслужений тренер України, наставник Олени Олександр ВАСЮТІН.

Захід пройшов в рамках напрямку «Олімпійські і загальнолюдські цінності» проєкту #OlympicLab.

ol lab fencing 00

УРОКИ ІСТОРІЇ, УРОКИ МАЙСТЕРНОСТІ

На початку заходу заступник голови відділення НОК України Влад ЄФІМОВ розповів про захід і представив його учасників, а потім передав слово фехтувальниці. Олена розповіла про свої перші кроки у фехтуванні, про свої перші перемоги. Вона акцентувала увагу на тому, що великим поштовхом для неї була стала перемога на Олімпіаді-2008 жіночої збірної України у фехтуванні, у складі якої виступала кумирів тоді ще юної спортсменки Олена ХОМРОВА – вихованка миколаївського фехтування, яка упродовж багатьох років виступала за Одеську область: «Я дуже захотіла піднятися на олімпійський п’єдестал і стала кожен день над цим працювати, крок за кроком рухаючись до мети».

Цей шлях (з 2008 року) вона пройшла разом з Олександром ВАСЮТІНИМ, який став тренувати спортсменку, коли пішов з життя перший тренер Олени КРАВАЦЬКОЇ СергіЙ БОРЯЧИНСЬКИЙ: «Сергій був моїм товаришем, гарною людиною і класним тренером, який дав основу і Олені, і Андрію ЯГОДЦІ. Але нам прийшлося пройти складний та довгий шлях, перед усім, щоб потрапити у збірну України. Олена проробила великий труд, і нагородою їй стала срібна медаль Олімпійських ігор-2016». «Саме для цього ми ї працюємо. Тільки такі мають бути цілі у спортсменів», - сказав, звернувшись до юних спортсменів Олександр Євгенович.

«До занять фехтуванням треба ставитися дуже серйозно, хоча спочатку, можливо, дійсно, хочеться побешкетувати», - продовжила спілкування з юними фехтувальниками Олена. – «Коли ти приходиш у фехтувальний зал, маєш сконцентруватися на роботі і працювати. Тоді прийде успіх».

ol lab fencing 00

ol lab fencing 00

Після цього Олена КРАВАЦЬКА і Олександр ВАСЮТІН провели майстер-клас, давши низку слушних порад. Потім вони провели показовий бій, після чого вже безпосередньо Олена показала, як треба робити «виходи», акцентувавши увагу на тому, що шабліст має виходити на доріжку маючи свої напрацювання.

ol lab fencing 00

ol lab fencing 00

ol lab fencing 00

ОЛІМПІЙСЬКІ ПОДАРУНКИ

На закінчення заходу: традиційні подарунки спортсменам і головним дійовим особам заходу Олені КРАВАЦЬКІЙ і Олександру ВАСЮТІНУ від відділення НОК України в Одеській області. Крім того, КДЮСШ №13 була передана енциклопедія фехтування – яскравий фоліант, випущений НОК України.

ol lab fencing 00

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live