Спортсмени Одеської області стали переможцями ХХІІІ міжнародного турніру пам’яті Семена ТРЕСТІНА з боксу, який відбувся в Одесі за участі 140 боксерів 16-ти країн. Всього в їх активі 5 медалей, дві з яких золоті.

ЧЕМПІОНИ ТА ПРИЗЕРИ

Переможцями цього турніру класу А стали Олександр ЖЕЛЕЗНЯК (тренери – Сергій ПЯТЕЦЬКИЙ, Леонід ЛОЇВСЬКИЙ) – в категорії «до 63 кг», та Цотне РОГАВА (тренер – Абел ХАЧАТРЯН) – «+91 кг». При цьому наш супертяж отримав приз «Кращому призеру турніру».

У вирішальних боях Железняк був сильнішим за Юрія Шепеліка, а Рогава - В’ячеслава Гаврилюка. В обох випадках судді одностайно віддали перевагу одеським боксерам (5:0)

Бронзовими призерами стали Алік АЛЬМАХМУД (до 69 кг), Віктор ЛІТВАК (до 75 кг) та Олександр УЗУН (до 81 кг).

Tresin 2019 05

Фінальний поєдинок турніру за участю Цотне РОГАВА (у синій формі). Фото facebook.com/OdessaBoxingFederation/

Tresin 2019 11

Фінальний поєдинок турніру за участю Олександра ЖЕЛЕЗНЯКА (у червоній формі).Фото facebook.com/OdessaBoxingFederation/

Tresin 2019 06

Tresin 2019 10

Переможець турніру - Олександр ЖЕЛЕЗНЯК. Фото facebook.com/OdessaBoxingFederation/

КОМЕНТАРІ

Як відзначив головний тренер Федерації боксу Одеської області Сергій АНТОНОВ, для одеситів це дуже гарний результат за такої конкуренції: «На цей турнір приїхав дуже сильний склад збірної України. – У змаганнях взяли участь другі і треті номери команди. І, взагалі, з оцінками спеціалістів, цей турнір Трестіна став найсильнішим за всю історію його проведення», - резюмував наставник.

«Нашій команді трохи не пощастило», - говорить суддя Володимир ШЕВЧЕНКО. – «Справа в тому, що у ваговій категорії 69 кг вже на стадії чвертьфіналу зустрілися два боксера збірної Одеської області Алік АЛЬМАХМУД та Максимом МОЛОДАН. Бій вийшов близьким, але далі пішов Алік. Втім, в півфіналі він програв, хоча показав гарний бокс».

Переможець турніру у суперважкій вазі Цотне Рогава, котрий, як ми повідомляли, націлився на Олімпійські ігри-2020, відзначив всі три бої, які він провів на турнірі

 Tresin 2019 04

Цотне РОГАВА, переможець турніру пам’яті Трестіна, володар призу «Кращому боксеру турніру»:

- Кожний суперник був по-своєму цікавий. Перший, наприклад, з представником Бахрейну, який має досвід професійних боїв, другий – із срібним призером чемпіонату України. Я отримав море задоволення від того, що кожний бій був по-своєму важким.

ХХІІІ турнір памяті майстра спорту СРСР міжнародного класу Семена ТРЕСТІНА проходив в спорткомплексі НУ «Юракадемія» з 9 по 13 липня.

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

за матеріалами kombat.odessa.ua

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live