Спортсмени Одеської області стали переможцями ХХІІІ міжнародного турніру пам’яті Семена ТРЕСТІНА з боксу, який відбувся в Одесі за участі 140 боксерів 16-ти країн. Всього в їх активі 5 медалей, дві з яких золоті.

ЧЕМПІОНИ ТА ПРИЗЕРИ

Переможцями цього турніру класу А стали Олександр ЖЕЛЕЗНЯК (тренери – Сергій ПЯТЕЦЬКИЙ, Леонід ЛОЇВСЬКИЙ) – в категорії «до 63 кг», та Цотне РОГАВА (тренер – Абел ХАЧАТРЯН) – «+91 кг». При цьому наш супертяж отримав приз «Кращому призеру турніру».

У вирішальних боях Железняк був сильнішим за Юрія Шепеліка, а Рогава - В’ячеслава Гаврилюка. В обох випадках судді одностайно віддали перевагу одеським боксерам (5:0)

Бронзовими призерами стали Алік АЛЬМАХМУД (до 69 кг), Віктор ЛІТВАК (до 75 кг) та Олександр УЗУН (до 81 кг).

Tresin 2019 05

Фінальний поєдинок турніру за участю Цотне РОГАВА (у синій формі). Фото facebook.com/OdessaBoxingFederation/

Tresin 2019 11

Фінальний поєдинок турніру за участю Олександра ЖЕЛЕЗНЯКА (у червоній формі).Фото facebook.com/OdessaBoxingFederation/

Tresin 2019 06

Tresin 2019 10

Переможець турніру - Олександр ЖЕЛЕЗНЯК. Фото facebook.com/OdessaBoxingFederation/