Європейський ліцензійний турнір з боксу, в якому одеський спортсмен Цотне РОГАВА вже встиг здобути першу перемогу, скасовано у зв’язку з надзвичайно напруженою ситуацією у світі спричиненою пандемією коронавірусу COVID-19 (на фото: 14 березня. Цотне РОГАВА та його тренер Абель ХАЧАТРЯН - перший та другий зліва - після першого бою на ліцензійному турнірі)

Як ми повідомляли, Цотне РОГАВА (тренер – Абель ХАЧАТРЯН) в суботу переміг литовця Альгірдасa Баніулісa в першому бою у ваговій категорії «+91 кг» – 5-0 (30:25, 30:26, 30:25, 30:26, 30:26).

В зв’язку з надзвичайно напруженою ситуацією у світі спричиненою пандемією коронавірусу COVID-19, Олімпійська група з підготовки та організації боксерських ліцензійних турнірів (BTF – Boxing Task Force) Міжнародного Олімпійського комітету, прийняла рішення призупинити діючий боксерський Європейський ліцензійний турнір, який проходить в ці дні в Лондоні.

Окрім того, МОК анонсує, що скасовуються й інші континентальні та світовий ліцензійний турніри, які мали відбутися у травні поточного року. Нові дати проведення змагань будуть повідомленні додатково.

Офіційно Європейський відбірковий турнір по завершенню вечірньої програми змагань у вівторок, 16 березня 2020 року.

Забезпечення добробуту спортсменів, чиновників та всіх інших задіяних осіб є головним пріоритетом для Олімпійської групи МОК з підготовки, організації та проведенню боксерських змагань. Починаючи з підготовчого етапу ліцензійного турніру, група BTF працює у тісній співпраці з Місцевим організаційним комітетом (LOC) - органом, що проводить змагання, а також з медичними експертами та національними органами охорони здоров’я, щоб вживати необхідні запобіжні заходи.

Врешті-решт група BTF прийняла рішення про призупинення події сьогодні, 16 березня, на тлі посилення глобальних обмежень на поїздки та проведення карантинних заходів, щоб дозволити учасникам з понад 60 країн коригувати свої плани подорожей та повернутися додому.

Група BTF буде продовжувати оцінювати ситуацію щодня, прагнучи завершити розподіл решти місць на боксерський турнір Олімпійських ігор Токіо-2020.

Нагадаємо, шо раніше був перенесений континентальний відбір на Олімпіаду-2020 у спортивній боротьбі, де беруть участь два одеських спортсмени - Василь МИХАЙЛОВ та Владлен КОЗЛЮК.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

за матеріалами сайту ФБУ

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live