Одеський боксер Цотне РОГАВА візьме участь у турнірі найвищої категорії «Странджа 2020», який розпочнеться в Софії 21 січня. Цей турнір є підготовчим до олімпійського відбору.

КОЛО ПРЕТЕНДЕНТІВ

Єдиним боксером Одеської області - кандидатом на участь в Олімпійських іграх-2020 - є саме Цотне РОГАВА (тренер - Абел ХАЧАТРЯН) – триразовий чемпіон світу з тайбоксу, який в минулому сезоні наробив галасу в українському боксі, ставши чемпіоном країни. У фіналі він переміг чемпіона Європейських ігор-2019 Віктор Вихриста і завоював право виступити в континентальному відборі на Олімпійські ігри.

Rogava Od 03

Rogava Od 02

Одеса. Січень-2020. «Abel boxing gym». Підготовка до олімпійського відбору розпочалася на домашньому рингу

КАЛЕНДАР ЗМАГАНЬ

21-26.01. Софія. 71-й турнір «Странджа»

13-23.03. Лондон. Європейська кваліфікація

13-24.05. Париж. Світова кваліфікація

СИСТЕМА ВІДБОРУ

Перший критерій – континентальна кваліфікація. Відбудуться континентальні відбори у чотирьох географічних зонах. За першим критерієм путівку в Токіо-2020 отримають європейці, які потраплять в топ-4 в категорії «+91 кг», де виступає Цотне РОГАВА.

Другий критерій – світова кваліфікація. За другим критерієм в категорії «+91 кг» путівку на Ігри отримають три перші спортсмени. Всього в цій категорії виступатимуть 16 спортсменів (4 – Європа, 2 – Африка, 3 – Америка, 4 – Азія та Океанія, 3 – світовий відбір)

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live