За підсумками п’ятисторонньої зустрічі, в якій взяли участь організатори Олімпійських ігор-2020 та представники влади Токіо і Японії, було вирішено, що глядачі на змагання допускатися не будуть.

Після рішення уряду Японії про оголошення надзвичайного стану в Токіо, п’ять сторін, а саме Міжнародний олімпійський комітет (МОК), Міжнародний паралімпійський комітет (МПК), Оргкомітет Токіо 2020, Токійський столичний уряд та Уряд Японії зібрались на зустріч.

У відповідь на надзвичайний стан три японські сторони також прийняли рішення про більш суворі заходи щодо Олімпійських ігор в Токіо-2020. Під час Олімпійських ігор глядачі не допускаються на будь-які об'єкти в Токіо.

Надзвичайний стан у Токіо реалізується як захід, спрямований на стримання потоку людей з метою запобігання поширенню інфекції, оскільки кількість підтверджених випадків COVID-19 залишається високою, а кількість людей, інфікованих варіантами COVID-19 штамів у Токіо збільшується.

У разі значної зміни стану зараження негайно буде скликано п’ятисторонню нараду для перегляду можливостей для глядачів.

МОК і МПК, поважаючи це рішення, підтримують його в інтересах безпечних і надійних Ігор для всіх.

Водночас усі п’ять сторін глибоко співчувають спортсменам та глядачам з приводу цього обмежувального заходу, що потрібно було запровадити з вищезазначених причин.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області за матеріалами noc-ukr.org

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live