Одеська каратистка Анжеліка ТЕРЛЮГА може вже на турнірі Прем’єр-ліги, який відбудеться 14-16 лютого в Дубаї, завоювати олімпійську ліцензію.

В КРОЦІ ВІД ТОКІО-2020

Для цього підопічній Дениса МОРОЗОВА, яка є лідеркою в категорії «-55 кг» олімпійського рейтингу, треба виступити не гірше, ніж німкеня Яна Месершмідт, яка є ії найближчою переслідувачкою.

На сьогодні у Анжеліки, без урахування Євро-2019 (в залік олімпійського рейтингу піде тільки результат на Євро-2020) 8002,5 очка, у Яни – 4357,5 очка. Взагалі, якщо німкеня не вийде у фінал в Дубаї, олімпійська ліцензія гарантовано буде у одеситки.

Нагадаємо, що в семи з останніх 9-ти турнірів серії Карате 1 (серія А і Прем’єр-ліга), одеська спортсменка виходила у фінал, і 5-ти з них перемагала.

В БОРОТЬБІ ЗА ЛІЦЕНЗІЮ

Також на турнірі Прем’єр-ліги в Дубаї виступатимуть Аніта СЕРЬОГІНА із Чорноморська (тренер – Олександр ТОНКОШКУР) в категорії «до 61 кг» та одеситка Анастасія СТЕПАШКО (тренер – Ігор НЕГАТУРОВ) в категорії «+68 кг», які також продовжують боротьбу за ліцензію.

В олімпійському рейтингу у ваговій категорії «до 61 кг» Аніта, як і перед двома турнірами, які вже відбулися в цьому році, йде на 15-му місці, але ії відставання від олімпійського топ-4 виросло до 3200 очок.

Анастасія СТЕПАШКО в олімпійському рейтингу у ваговій категорії «+61 кг» на 31-й позиції – 2167,5 очка. Слід зазначити, що в цій категорії ії випереджає інша українська каратистка – львів’янка Галина МЕЛЬНИК (4057,5 очка). Від країни, нагадаємо, має право виступати лише 1 спортсмен.

Відзначимо, що за перемогу на турнірах Прем’єр-ліги та чемпіонаті Європи спортсмен може максимально отримати 990 очок, за 1-е місце на турнірі серії А – 495.

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ВІДБІР. КАЛЕНДАР

Лютий

14-16. Карате 1, Прем’єр-ліга. Дубай (ОАЕ)

28-1. Карате 1, Прем’єр-ліга. Зальцбург (Австрія)

Березень

13-15. Карате 1, Прем’єр-ліга. Рабат (Марокко)

25-29. Чемпіонат Європи. Баку (Азербайджан)

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live