Збірна Одеської області посіла 1-е місце в медального заліку чемпіонату України з карате, який відбувся в Полтаві 22-24 жовтня. Змагання проводилися в чотирьох вікових категоріях: «кадети», «юніори», «молодь» і «дорослі».

ПІДСУМКИ

Спортсмени Одеської області завоювали 54 медалі: 21 золоту, 12 срібних, 21 бронзових. У збірної Львівської області 9 золотих медалей (всього – 34). Одеська команда повернула собі звання сильнішої в країні після того, як в 2020-му році стала другою.

ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ-2021

Триразовою чемпіонкою України стала Олена ПАВЛОВСЬКА (тренер – Володимир ЗАРЕЦЬКИЙ), яка стала двічі чемпіонкою серед дорослих (куміте, 68 кг; командне куміте), а також перемогла в серед молоді в категорії «до 68 кг».

Дворазовими чемпіонами України стали: Крістіна ВЄНІК (ката особисте, ката командне), Ярослав ФЕДОРОВ (ката – юніори і доросли), Аніта СЕРЬОГІНА (куміте, до 61 кг; командне куміте).

Також чемпіонами України 2021 року стали: Поліна ЛЬОГЕНЬКА, Кристина ПУГАЧОВА (обидві – командне ката, дорослі), Юлія ПАЛАШЕВСЬКА, Анжеліка ТЕРЛЮГА (командне куміте, дорослі), Давид ЯНОВСЬКИЙ (юніори, до 61кг), Ксенія ЯКУБЧАК (юніорки, ката),

Галина ЗАПОРОЖЧЕНКО (молодь, ката), Наталія ОСАДЧУК (юніорки, до 53 кг), Дарина ЄРВАЧОВА (юніорки, понад 59 кг), Микита САЛЬКОВ (юніори, до 55 кг), Ерік РАГОЗЕНКО (юніори, до 68 кг), Олександр ІНЮТІН (молодь, до 84 кг), Дар’я ХОЛОДНЯК (ката, кадетки), Дмитро РОЖКОВ (ката, кадетки), Ганна РУСАН (кадетки, до 54 кг), Матвій ПЕРЕУДА (кадети, +70 кг), Дар’я СТУДЕНКОВА, Анастасія ХОЛОД, Поліна АЛЕКСАНДРОВА (всі - командне ката, кадетки).