Одеський боксер Цотне РОГАВА переміг литовця Альгірдасa Баніулісa на європейському ліцензійному турнірі в Лондоні та вийшов у другий раунд змагань.

ПЕРШИЙ БІЙ В ЛОНДОНІ

Судді одностайно віддали перемогу одеському боксеру в першому бою у ваговій категорії «+91 кг» – 5-0 (30:25, 30:26, 30:25, 30:26, 30:26). Цотне РОГАВА (тренер – Абель ХАЧАТРЯН) активно розпочав бій, обробляючи суперника по всіх «поверхах», і двічі після таких серій суддя відкривала рахунок та зупинялася на «8». І в подальшому перевага одесита не викликала сумнівів. Втім, достроково свій поєдинок Цотне не завершив - треба віддати належне литовцю, який стійко тримав удар.

ШЛЯХ В ТОКІО-2020

В другому раунді, 18 березня, Цотне РОГАВА зустрінеться з бронзовим призером Європейських ігор-2019 німцем Нелві Тіафаком, який посіяний на турнірі під першим номером. Далі, в разі успіху, одесита в чвертьфіналі чекає переможець пари Адам Кулік (Польща) – Махаммад Абдуллаєв (Азербайджан). Вихід в півфінал гарантує одеському спортсмену олімпійську ліцензію.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live