Вихованець ДЮСШ «Колос» Юрій ЗАХАРЄЄВ став переможцем 15-го міжнародного турніру серед молоді «Данас Познякас», який відбувся у Вільнюсі. Також він був визнаний кращим боксером змагань.

УСПІХ ПІДОПІЧНИХ ЮРЕСКУЛА

Чемпіон Європи серед молоді-2019 Юрій ЗАХАРЄЄВ став переможцем у ваговій категорії «до 69 кг». Срібну медаль в категорії «до 52 кг» завоював ще один вихованець ДЮСШ «Колос» та Ігоря ЮРЕСКУЛА – 16-річний срібний призер чемпіонату Європи серед юніорів-2019 Дмитро МОЛОДАН, який в цьому році перейшов в категорію «молодь».

Юрій ЗАХАРЄЄВ у фінал взяв верх над місцевим боксером Олександром Трофимчуком. Судді одностайно віддали перевагу уродженцю села Андріївка Білгород-Дністровського району – 5-0 (30-27, 30-27, 30-27, 29-27, 30-27), а його земляк Дмитро МОЛОДАН в напруженому поєдинку, роздільним рішенням суддів, поступився своєму співвітчизнику – 17-річному Максиму Городнюку з Дніпра – 2-3 (28-29, 28-29, 28-29, 29-28, 30-27).

Danas Poznyakas 5

Вільнюс. Юрій ЗАХАРЄЄВ та його тренер Ігор ЮРЕСКУЛ

Danas Poznyakas 3

Вільнюс. На 2-му місці Дмитро МОЛОДАН

МОЛОДІЖНА ЗБІРНА УКРАЇНИ

Молодіжна збірна України у змаганнях за участю боксерів 9-ти країн світу (Індія, Латвія, Литви, Киргизія, Естонія, Польща, Шотландія, Чехія та Україна) здобула 11 нагород, серед яких 7 золотих та 4 срібних, що дозволило посісти перше загальнокомандне місце.

Це був перший та єдиний міжнародний старт перед молодіжним чемпіонатом Європи, який запланований на 15-27 травня в чорногорському місті Будва.