Спортсмен iз Одеської області Юрій ЗАХАРЄЄВ став переможцем і володарем кубка «Кращий боксер» XXXIV Відкритого Всеукраїнського турніру серед молоді пам’яті льотчика-космонавта Павла ПОПОВИЧА, який відбувся в Білій Церкві (на фото: Юрій ЗАХАРЄЄВ зі своїм тренером Ігорем ЮРЕСКУЛОМ).

У фінальному поєдинку в категорії «до 69 кг» вихованець Ігоря ЮРЕСКУЛА (БК «Чорне-море», ФСТ «Колос»), переміг Юрія Алексу, який представляє Вінницьку області. Всі судді віддали одностайну перевагу боксеру із села Андріївка Білгород-Дністровського району – 5:0. Завдяки перемозі на турнірі Юрію ЗАХАРЄЄВУ буде присвоєно звання «майстер спорту України».

Zahareev 04На шляху до фіналу наш спортсмен переміг суперників із Запорізької, Черкаської та Дніпропетровської областей.

У змаганнях в Білій Церкві змагалися понад сотні найсильніших боксерів з 22 регіонів України, міста Києва, а також республіки Молдова.

Ігор ЮРЕСКУЛ, тренер Юрія ЗАХАРЄЄВА:

- Перед поїздкою на турнір з сім'єю Юри довелося зважувати всі «за» і «проти». Справа в тому, що за тиждень до цього Захарєєв брав участь і став призером міжнародного турніру в Литві, в складі молодіжної збірної України. Часу на підготовку було мало. Попереду ще участь в чемпіонаті України і, найважливіше, підготовка до здачі Юрою ЗНО. Графік дуже щільний – і тому потрібно чітко розраховувати сили і «не завалити навчання.

Юрій ЗАХАРЄЄВ, переможець турніру пам’яті Поповича:

- Але статус турніру дозволяв отримати звання «майстер спорту України», тож було прийняте рішення на користь участі. До подібних змагань готуються всерйоз і заздалегідь. Тут не буває слабких конкурентів. На перемогу заряджені все, адже це вже виводить спортсмена на принципово новий рівень (dilova.info)

Zahareev 03

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live