Через коронавірус континентальний відбір на змагання Олімпійських ігор з веслування скасований, світовий відбір – під питанням. Про це повідомив сайт міжнародної федерації каное (на фото: Італія. Юлія КОЛЕСНИК - на першому номері в каное-двійці)

Серед кандидатів на участь у змаганнях з веслування в Олімпійських іграх дві спортсменки Одеської області - байдарочниця Анастасія ТОДОРОВА та каноїстка Юлія КОЛЕСНИК, які представляють южненський ФСК «Хімік» та ФСТ «Динамо».

КОРОНАВІРУС У ВЕСЛУВАННІ

Отже, за повідомленням сайту МФК, європейська кваліфікації в Токіо-2020, яка була запланована в чеському Рачіце 6-7 травня, відмінена, а світовий відбір, запланований на 21-24 травня в Дуйсбурзі, перенесений – попередньо на кінець червня. Остаточне рішення стосовно цих змагань – наприкінці квітня.

Зараз Міжнародна федерація каное обговорює з МОК можливість використання міжнародних результатів для розподілу решти квот Токіо-2020 у веслуванні на байдарках та каное. Це рішення буде прийнято на початку квітня.

Крім того, за повідомленням офіційного сайту федерації каное України, через карантин перенесений на невизначений термін Кубок України, який був запланований на 9-12 квітня

ОЛІМПІЙСЬКА ПІДГОТОВКА

Станом на 22 березня Анастасія ТОДОРОВА та Юлія КОЛЕСНИК – єдині спортсмени Одеської області з тих, що претендують на участь в Олімпійських ігр, які повноцінно готуються до сезону. Вони у складі збірної України знаходяться на тренувальному зборі в Італії – на острові Сардинія, в маленькому містечку Ізілі поблизу Кальярі.

У решти спортсменів, які входять до складу збірної України, тренувальні збори скасовано, і вони ведуть індивідуальну підготовку в місцях проживання (ми вже розповідали про підготовку каратистки Аніти СЕРЬОГІНОЇ та боксера Цотне РОГАВА).

Збірна України завоювала право брати участь у змаганнях байдарок-четвірок та каное-двійок на дистанції 500 м (також і в чоловічій «каное-двійці, 1000 м»), причому спортсменки, які увійдуть у склад екіпажу можуть змагатися і в інших видах програми: байдарочниці – в «одиночці, 200», «одиночці, 500» та «двійці, 500», каноїстки – в одиночному спринті. Учасниці Олімпійських ігор визначаться за підсумками національного відбору.

УКРАЇНСЬКІ ВЕСЛУВАЛЬНИКИ В ІТАЛІЇ

На зборі веслувальної збірної України в Італії працюють 27 спортсменів під загальним керівництвом головного тренера, дворазового олімпійського чемпіона Юрія ЧЕБАНА. В тренерському штабі збірної ще один южненський спеціаліст Микола КРЕМЕР – старший тренер збірної України, який відповідає за підготовку байдарочників.

Як розповів пресслужбі ФКУ Юрій ЧЕБАН збірна України «не контактує з місцевим населенням та вільна в своїх пересуваннях, що дозволяє виконувати роботу в повному обсязі – на «воді», в тренажерному залі та стадіоні», та дотримується при цьому запобіжних заходів в умовах карантину, який діє в Італії.

Збірна України провела збори в Італії в січні та лютому, а в грудні працювала на високогір’ї – у болгарському містечку Бельмекен.

belmeken 1

Анастасія ТОДОРОВА (на передньому плані) на зборі в Бельмекені

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live