Milchev Rio 2016 10Голова відділення НОК України в Одеській області, олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ звернувся до спортсменів та тренерів регіону у зв’язку з останніми подіями в Україні та спортивному житті!

Шановні спортсмени та тренери!

Дві новини, «одна краще за іншу», потрясли спортивний світ та Україну останніми днями. У вівторок ми дізналися, що Олімпійські ігри перенесені на рік вперед, а в середу - що в Україні на місяць подовжений карантин.

Знаю, ви всі націлювалися на Токіо-2020 як на головний старт свого спортивного життя, як на вершину кар’єри, і ця новина в тій чи іншій мірі стала ударом для вас.

Втім ми маємо тримати цей удар. Тож не опускаємо рук, активно тренуємося вдома та на відкритому повітрі, біля моря. Адже МОК та міжнародні федерації з видів спорту працюють над календарем, і вже згодом стануть відомі терміни олімпійського відбору.

Бажаю олімпійцям-2020, кандидатам на участь в Олімпіаді, їхнім тренерам здоров’я, мужності, натхнення та реалізації задуманого!

З повагою

голова відділення НОК України в Одеській області, олімпійський чемпіон Микола МІЛЬЧЕВ

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клубПартнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live