Одеські регбістки Марина БОРОДІНА, Христина КАТІЛОВА, Тетяна ТАРАСЮК, Катерина ТКАЧЕНКО, Анастасія БАРДИКА та Ольга СУРКОВА візьмуть участь у зборі національної збірної України. Про це повідомив сайт credo63.com.

ТРЕНУВАЛЬНИЙ ЗБІР

З 17 по 25 березня жіноча національна команда України з регбі-7 проведе навчально-тренувальний збір в Туреччині в рамках підготовки до «Grand Prix Series» - найвищого дивізіону чемпіонату Європи-2019.

Також відзначимо, що на відновленні знаходяться ще дві наші травмовані землячки, що входять в число збірниць - Олена ЧЕБОТАР і Оксана ПАСІЧКО.

Під час турецького збору плануються спiльнi тренування зі збірною Казахстану.

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ВІДБІР

Збірна України в рамках турніру «Grand Prix Series» посперечається за путівку на Олімпійські ігри 2020 в Токіо (Японія).

Переможець «Grand Prix Series» напряму кваліфікується на Олімпіаду-2020, дві збірні, які посядуть два наступних місця, візьмуть участь в міжконтинентальному відборі за участю 12 команд, де боротимуться за останню путівку в Токіо.

Переможець «Grand Prix Series» визначиться за підсумками двох етапів: перший пройде 29-30 червня в Маркуссі (Франція), другий – 20-21 липня в Харкові (Україна).

Прес-служба відділення НОК України в Одеській області

Підписуйтесь на наш канал в

Cтрілецький клуб



Партнери:

noc ukraineoblsportodsport logo7chanelreportertennislogo odesaonlineфедерация регби одесской областиТелеканал Odesa Live