Вихованки КДЮСШ міста Чорноморська Дар’я РОМАНЮК та Єва СЕРДЮК перемогли в чемпіонаті України (U-17) з пляжного волейболу, який проходив в Сумах в критому залі на піщаних кортах.

UkrChamp 03"ЗОЛОТІ" ДІВЧАТА

16-річна Єва та 15-річна Дар’я, які тренуються у Тетяни СУХІНОЇ, перемогли у фіналі сумчанок Катерину Удовенко та Єлизавету Тарасенко з рахунком 2:0 (21:18, 21:15).

На шляху до вирішального матчу вони почергово здолали Ліану Калічава/ Валерію Гнідко з Харкова – 2:0 (21:4, 21:6), Анастасію Базанову/ Марію Федоренко з Миколаєва – 2:0 (21:5, 21:10), а у півфіналі Христина Єрмоченко/ Таїсія Кальченко із Сум – 2:0 (21:12, 21:15).

Це був фінальний тур зимового чемпіонату України, який був спочатку запланований на березень, але був перенесений через карантин, який був оголошений в країні у зв’язку з коронавірусом.

У фінальній частині брали участь 10 кращих пар за підсумку перших двох турів, які відбулися в січні та лютому відповідно.

Ще одна пара, яка представляла чорноморську КДЮСШ Вікторія НІЦЕНКО та Дарiя ШЕРЕМЕТЬЄВА посіли 4-е місце, програвши у поєдинку на «бронзу» Єрмоченко/ Кальченко – 0:2 (17:25, 15:25).

ЮНАКИ

У чемпіонаті України серед юнаків в цій же віковій категорії, який проходив паралельно в Сумах, Матвій БОЛТЯН із Чорноморська в парі з Марком Зинченком з Харкова також фінішував 4-м. В поєдинку за бронзові медалі вони поступилися парі Кирило Терещенко/ Роман Каплуновський з Харківської області – 0:2 (16:21, 19:21).

НАЙБЛИЖЧІ ПЛАНИ

Перший віковий чемпіонат України з волейболу пляжного відбудеться 19-21 липня в Запоріжжі, де за змагатимуться дівчата вікової категорії «2000-2001 рр.н» (U-20). Початково він був запланований на 3-5 липня в Чорноморську, але був перенесений із цього міста через «заборону міськради на проведення будь-яких змагань обласного і українського масштабу у зв'язку зі збільшенням захворюваності COVID-19».

Серед претендентів на перемогу вихованки КДЮСШ міста Чорноморська Анна ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКА та Дар’я РОМАНЮК, які в минулому році стали чемпіонками України (U-18), а потім стали 4-ми на чемпіонаті Європи в цій же віковій категорії.

Чемпіонат України-2020 (U-20) є відбірковим на чемпіонат Європи в цій віковій категорії