Вихованки КДЮСШ Чорноморську Дар’я РОМАНЮК (на фото праворуч) і Єва СЕРДЮК завоювали бронзові медалі на турі чемпіонату України з пляжного волейболу (2 зірки), який відбувся у центрі пляжного волейболу в Сумах.  Цей турнір відкрив сезон пляжного волейболу, який буде багатим на міжнародні змагання

ПЕРША МЕДАЛЬ В СЕЗОНІ

16-річна Дар’я РОМАНЮК і 17-річна Єва СЕРДЮК (тренер – Тетяна СУХІНА) на шляху до топ-4 перемогли миколаївсько-житомирську пару Куземчак/ Товстенко 2-0 (21:10, 21:8), столичний дует Бабуріна/ Лисенко – 2-0 (21:14, 21:9), а також Жукову/ Нагорну (Запоріжжя/ Київ) – 2-0 (27:25, 21:17).

В боротьбі за вихід у фінал волейболістки із Чорноморська поступилися місцевій парі Удовенко/ Гладун – 0-2 (12:21, 15:21), але в матчі за бронзові медалі в напруженому поєдинку взяли верх над київським дуетом Безпалько/ Чередниченко – 2-1 (21:13, 16:21, 15:8).

У змаганнях чоловіків найкращим результатом для спортсменів Одеської області стало 7-е місце пари, яка також представляє КДЮСШ міста Чорноморська – Григорій ШТУРХАЛЬ (2002 р.н.)/ Матвій БОЛТЯН (2005).

2020-Й. СЕЗОН З ПРИСТАВКОЮ СУПЕР!

Нагадаємо, що в минулому році вихованки відділення пляжного волейболу КДЮСШ міста Чорноморська провели просто суперсезон. Апогеєм став вересень місяць, коли вони увійшли в топ-4 на трьох вікових чемпіонаті Європи.

Софія РИЛОВА і Єва СЕРДЮК стали бронзовими призерами Євро (U-20) і посіли четверте місце на чемпіонаті Європи серед 22-річних, а Анна ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКА і Дар’я РОМАНЮК завоювали «срібло» на Євро (U-18),

Крім того, влітку вихованки Тетяни СУХІНОЇ видали медальну серію на всеукраїнських змаганнях, піднявшись на п’єдестал на 8-ми (!) турнірах поспіль.

НАЙБЛИЖЧІ ПЛАНИ

З 19 по 21 травня в Сумах відбувається чемпіонат України (U-17), в якому також беруть участь спортсмени Одеської області. Далі в календарі: 2-4 квітня чемпіонат України (U-22), 21-23 травня – чемпіонат України (U-20), який є відбірковими на чемпіонат Європи.

Як відзначила Тетяна СУХІНА, перед волейболістками із Чорноморську стоїть задача успішного виступу на великих міжнародних стартах.