Одеські спортсмени завоювали повний комплект медалей на Кубку України з парусного спорту в олімпійських класах, який відбувся в Маріуполі (фото: Переможець змагань одесит Оскар МАДОНІЧ)

ЧЕМПІОН

Вихованець Одеської обласної ДЮСШ парусного спорту Оскар МАДОНІЧ (тренер – Павло ДОНЦОВ), якому 19 серпня виповниться лише 17 років, став володарем Кубку України в класі «Laser». Одеський спортсмен виграв 4 із 7-ми гонок, в одній гонці став 2-м, ще в двох – 4-м. Переможна сума – 10 очок (сума зайнятих місць за відрахуванням найгіршого результат). Він випередив на 2 очки «міжнародника» Валерія Кудряшова із Маріуполя.

Odessa parus 03

ПРИЗЕРИ

Дві медалі одеські спортсмени – вихованці КДЮСШ №13 - завоювали в класі «Laser Radial». 17-річний Девід ІЗМАЙЛОВСЬКИЙ (тренер – Олексій КАПЛУНОВ) став срібним призером, набравши 17 балів (одне 2-е місце та три 3-х), а 22-річна Катерина ГУМЕНКО (тренер – Сергій КОВАЛЬ) – бронзовою призеркою, набравши 36 очок.

НАЙБЛИЖЧІ ПЛАНИ

21-24 серпня у Києві відбудеться командний чемпіонат України в класі «Оптиміст», 2 вересня – чемпіонат України в дитячо-юнацьких класах, в жовтні - в Миколаєві, чемпіонат України серед юніорів.